Midnight Moon | AiroX Blade - Artisan Series | 2g All-in-One by Airo Brands
$51.88
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 74.35%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $11.99/g
Prices updated Oct 2, 2026
Midnight Moon | AiroX Blade - Artisan Series | 2g All-in-One by Airo Brands is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $51.88. The lowest listed price right now is at Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Lawton.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (3)
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary LawtonLawton, OK · 5★ · 2 g$23.99$11.99/g
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Tulsa Harvard AveTulsa, OK · 4.9★ · 2 g$23.99$11.99/g
- Mango Cannabis Medical Weed Dispensary BixbyBixby, OK · 5★ · 2 g$23.99$11.99/g
Colorado (1)
- Pure North - Recreational & Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 2 g$51.88$25.94/g
Prices, deals & delivery near Lawton
Frequently asked questions
- Where can I buy Airo Brands Midnight Moon | AiroX Blade - Artisan Series | 2g All-in-One?
- Midnight Moon | AiroX Blade - Artisan Series | 2g All-in-One is listed at 1 licensed dispensary, including Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Lawton, Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary Tulsa Harvard Ave and Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Airo Brands Midnight Moon | AiroX Blade - Artisan Series | 2g All-in-One cost?
- Menu prices for Midnight Moon | AiroX Blade - Artisan Series | 2g All-in-One range from $51.88 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Airo Brands Midnight Moon | AiroX Blade - Artisan Series | 2g All-in-One?
- Midnight Moon | AiroX Blade - Artisan Series | 2g All-in-One is on menus in Colorado.