Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g by Boutiq
$20–$90.40
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 79.9–86.87%
- CBD
- 0.14–2.36%
- In stock at
- 79 dispensaries
- Best price per gram
- $8.75/g
Prices updated Oct 2, 2026
Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g by Boutiq is stocked at 37 dispensaries across Arizona, Michigan and New York, priced $20–$90.40. The lowest listed price right now is at Kush E Mart Cannabis Weed Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (45) — Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g in Michigan
- Kush E Mart Cannabis Weed DispensaryNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$17.50$8.75/gDeal
- Trap Stars - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Bowdega Cannabis - Utica Dispensary & Consumption LoungeUtica, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- Burn1 Lounge - CannabisUtica, MI · 4.8★ · 2 g$20$10/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary LansingLansing, MI · 4.9★ · 2 g$20.24$10.12/gDeal
- Dacut Weed Dispensary MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 2 g$24.99$12.49/g
- Backpack BoyzMonroe, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Exotics Cannabis Ypsilanti | Recreational Cannabis DispensaryYpsilanti, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- King of Budz - Cannabis Dispensary MonroeMonroe, MI · 4.5★ · 2 g$25$12.50/g
- Exotics RetailYpsilanti, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Ultra Bud LabsMonroe, MI · 4★ · 2 g$25$12.50/g
- House of Dank Recreational Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 2 g$25$12.50/g
- House of Dank - MonroeMonroe, MI · 4.5★ · 2 g$25$12.50/g
- First Class Cannabis Weed DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 2 g$26.25$13.13/gDeal
- 3Fifteen Cannabis Camden RetailerCamden, MI · 4.9★ · 2 g$26.25$13.13/gDeal
- Pinnacle Emporium Camden DispensaryCamden, MI · 4.9★ · 2 g$26.25$13.13/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - OxfordOxford, MI · 4.9★ · 2 g$27$13.50/g
- JARS Cannabis Dispensary - Chesterfield/New BaltimoreChesterfield, MI · 4.9★ · 2 g$27$13.50/g
- PUFF Cannabis - UticaUtica, MI · 4.8★ · 2 g$28$14/g
- JARS Cannabis - New Buffalo Exit 1New Buffalo, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Mt ClemensMt Clemens, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - River RougeRiver Rouge, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - Grand Rapids AlpineGrand Rapids, MI · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - MonroeMonroe, MI · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - Mt PleasantMt Pleasant, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS (NEW LOCATION)Fennville, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - SaugatuckFennville, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - East DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - LansingLansing, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - Mt MorrisFlint, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis UticaUtica, MI · 5★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - Ann Arbor (Industrial)Ann Arbor, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - MilanMilan, MI · 5★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - OwossoOwosso, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- LIV Cannabis - Battle CreekBattle Creek, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - RiverviewRiverview, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - MuskegonMuskegon, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - Grand Rapids 40th StGrand Rapids, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
New York (22)
- Wild Flower DispensaryAuburn, NY · 4.8★ · 2 g$70.80$35.40/g
- My Bud 420Bronx, NY · 4.7★ · 2 g$70.80$35.40/g
- Terminal 420 DispensaryRosedale, NY · 4.9★ · 2 g$79$39.50/g
- NugHub NY Cannabis Dispensary & DeliveryStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$79.65$39.83/g
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 2 g$79.65$39.83/g
- Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten IslandStaten Island, NY · 4.4★ · 2 g$79.65$39.83/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$79.99$39.99/g
- ZenZest Weed Dispensary & Cannabis DeliveryQueens, NY · 5★ · 2 g$80$40/g
- Strain Stars Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Cannadreams NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/gDeal
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Sage Seeds Cannabis DispensaryBellerose, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Cannabis on Lex DispensaryNew York, NY · 4.4★ · 2 g$82$41/gDeal
- Say LessBronx, NY · 5★ · 2 g$90$45/g
- Mrs. Green's CANNAry Cannabis Dispensary & Weed Delivery BataviaBatavia, NY · 4.8★ · 2 g$90$45/g
- Twenty8Gramz Cannabis Dispensary and DeliveryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- BUZZY Cannabis DispensaryBrooklyn, NY · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- Stoops NYC Dispensary - Licensed Cannabis Shop in FlatironNew York, NY · 4.9★ · 2 g$90.40$45.20/g
- Capital District Cannabis & Wellness Schenectady DispensarySchenectady, NY · 5★ · 2 g$90.40$45.20/g
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 2 g$90.40$45.20/g
- The Alchemy Chelsea – Licensed Cannabis Dispensary & Free DeliveryNew York, NY · 5★ · 2 g$92.66$46.33/g
Arizona (12) — Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g in Arizona
- Trulieve Mesa DispensaryMesa, AZ · 4.6★ · 2 g$49$24.50/gDeal
- Trulieve Baseline DispensaryGuadalupe, AZ · 4.4★ · 2 g$49$24.50/gDeal
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 2 g$49$24.50/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$49$24.50/gDeal
- Trulieve Mesa Dispensary NorthMesa, AZ · 4.2★ · 2 g$49$24.50/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$49$24.50/gDeal
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 2 g$49$24.50/gDeal
- Trulieve Maricopa DispensaryMaricopa, AZ · 3.3★ · 2 g$50.40$25.20/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$70$35/g
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 2 g$70$35/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$70$35/g
- Trulieve Casa Grande DispensaryCasa Grande, AZ · 4★ · 2 g$72$36/g
Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near New Buffalo
- Cheapest flower in New Buffalo
- Cheapest carts & vapes in New Buffalo
- Cheapest edibles in New Buffalo
- Cheapest pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest concentrates in New Buffalo
- Cheapest infused pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest weed in New Buffalo
- Cheap ounces in New Buffalo
- New Buffalo cannabis prices
- Weed deals in New Buffalo (4385)
Where to buy Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g in Monroe, MI (6)Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g in New Buffalo, MI (4)Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g in Utica, MI (4)Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g in New York, NY (4)Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g in Camden, MI (3)Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g in Lansing, MI (3)Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g in Staten Island, NY (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Boutiq Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g?
- Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g is listed at 37 licensed dispensaries, including Kush E Mart Cannabis Weed Dispensary, Trap Stars - New Buffalo and Bowdega Cannabis - Utica Dispensary & Consumption Lounge. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Boutiq Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g range from $20 to $90.40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Boutiq Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g?
- Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g is on menus in Arizona, Michigan and New York.