Kickback | Joints | 1g each | 5pk by Cali-Blaze
$16
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 5 g
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $3.20/g
Prices updated Oct 2, 2026
Kickback | Joints | 1g each | 5pk by Cali-Blaze is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $16. The lowest listed price right now is at Kaya Cannabis (Colfax).
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (2)
- Kaya Cannabis (Colfax)Denver, CO · 4.6★ · 5 g$16$3.20/g
- Kaya Cannabis (Santa Fe)Denver, CO · 4.5★ · 5 g$16$3.20/g
Prices, deals & delivery near Denver
Frequently asked questions
- Where can I buy Cali-Blaze Kickback | Joints | 1g each | 5pk?
- Kickback | Joints | 1g each | 5pk is listed at 1 licensed dispensary, including Kaya Cannabis (Colfax) and Kaya Cannabis (Santa Fe). The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Cali-Blaze Kickback | Joints | 1g each | 5pk cost?
- Menu prices for Kickback | Joints | 1g each | 5pk range from $16 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Cali-Blaze Kickback | Joints | 1g each | 5pk?
- Kickback | Joints | 1g each | 5pk is on menus in Colorado.