Cavi Cone | Original Gangsta | Infused Pre-Roll | 1.3g by Caviar Gold
$17.08
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.3 g
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $11.54/g
Prices updated Oct 1, 2026
Cavi Cone | Original Gangsta | Infused Pre-Roll | 1.3g by Caviar Gold is stocked at 1 dispensary across Oklahoma, priced $17.08. The lowest listed price right now is at Miami Natural Health.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (4)
- Miami Natural HealthMiami, OK · 4.8★ · 1.3 g$15$11.54/gDeal
- EVERMORE EXOTICSOwasso, OK · 4.8★ · 1.3 g$17.08$13.14/g
- Beyond The Pines - Cannabis DispensaryShawnee, OK · 4.8★ · 1.3 g$20$15.38/g
- The Highest ChoiceArdmore, OK · 4.7★ · 1.3 g$20$15.38/g
Prices, deals & delivery near Miami
Frequently asked questions
- Where can I buy Caviar Gold Cavi Cone | Original Gangsta | Infused Pre-Roll | 1.3g?
- Cavi Cone | Original Gangsta | Infused Pre-Roll | 1.3g is listed at 1 licensed dispensary, including Miami Natural Health, EVERMORE EXOTICS and Beyond The Pines - Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Caviar Gold Cavi Cone | Original Gangsta | Infused Pre-Roll | 1.3g cost?
- Menu prices for Cavi Cone | Original Gangsta | Infused Pre-Roll | 1.3g range from $17.08 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Caviar Gold Cavi Cone | Original Gangsta | Infused Pre-Roll | 1.3g?
- Cavi Cone | Original Gangsta | Infused Pre-Roll | 1.3g is on menus in Oklahoma.