SWEET MINT 2G PREMIUM SATIVA CANNABIS VAPE by House of Sacci
$78
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 92%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $39/g
Prices updated Oct 1, 2026
SWEET MINT 2G PREMIUM SATIVA CANNABIS VAPE by House of Sacci is stocked at 1 dispensary across New York, priced $78. The lowest listed price right now is at FlynnStoned Cannabis North Syracuse.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (2)
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$78$39/g
- MARY JANES - A Legacy 2 Legal DispensaryTonawanda, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
Prices, deals & delivery near Syracuse
Frequently asked questions
- Where can I buy House of Sacci SWEET MINT 2G PREMIUM SATIVA CANNABIS VAPE?
- SWEET MINT 2G PREMIUM SATIVA CANNABIS VAPE is listed at 1 licensed dispensary, including FlynnStoned Cannabis North Syracuse and MARY JANES - A Legacy 2 Legal Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does House of Sacci SWEET MINT 2G PREMIUM SATIVA CANNABIS VAPE cost?
- Menu prices for SWEET MINT 2G PREMIUM SATIVA CANNABIS VAPE range from $78 across the dispensaries that list it.
- Which states carry House of Sacci SWEET MINT 2G PREMIUM SATIVA CANNABIS VAPE?
- SWEET MINT 2G PREMIUM SATIVA CANNABIS VAPE is on menus in New York.