White Iverson | Big Buds | 7g by Kind Tree
$100
- Category
- Flower
- Size
- quarter
- THC
- 29.77%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $10.71/g
Prices updated Oct 1, 2026
White Iverson | Big Buds | 7g by Kind Tree is stocked at 1 dispensary across New Jersey, priced $100. The lowest listed price right now is at Sunburst Pharm.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Maryland (5)
- Sunburst PharmCambridge, MD · 4.9★ · 1/4 oz$75$10.71/g
- ChesacannaCockeysville, MD · 4.7★ · 1/4 oz$75$10.71/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPasadena, MD · 4.9★ · 7 g$75.50$10.79/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryElkridge, MD · 4.9★ · 7 g$75.50$10.79/g
- Treehouse DispensaryParkville, MD · 4.9★ · 1/4 oz$80$11.43/g
New Jersey (2)
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 1/4 oz$95$13.57/g
- ReLeaf Cannabis DispensaryWilliamstown, NJ · 5★ · 1/4 oz$100$14.29/g
Prices, deals & delivery near Cambridge
Frequently asked questions
- Where can I buy Kind Tree White Iverson | Big Buds | 7g?
- White Iverson | Big Buds | 7g is listed at 1 licensed dispensary, including Sunburst Pharm, Chesacanna and Zen Leaf Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Kind Tree White Iverson | Big Buds | 7g cost?
- Menu prices for White Iverson | Big Buds | 7g range from $100 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Kind Tree White Iverson | Big Buds | 7g?
- White Iverson | Big Buds | 7g is on menus in New Jersey.