MUV Flower - 3.5g - Gush Mints by MÜV Cannabis Infused Products
$50.25
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 30.7%
- CBD
- 0.06%
- In stock at
- 14 dispensaries
- Best price per gram
- $14.36/g
Prices updated Oct 2, 2026
MUV Flower - 3.5g - Gush Mints by MÜV Cannabis Infused Products is stocked at 1 dispensary across Florida, priced $50.25. The lowest listed price right now is at MÜV Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (14)
- MÜV Cannabis DispensarySpring Hill, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryPensacola, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryDeerfield Beach, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensarySarasota, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryBoynton Beach, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrmond Beach, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryLady Lake, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryOcala, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Orange, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryTitusville, FL · 4.8★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryApopka, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensarySarasota, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- MÜV Cannabis DispensaryMarco Island, FL · 4.9★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
- Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store DaytonaOrmond Beach, FL · 2.3★ · 3.5 g$50.25$14.36/g
Prices, deals & delivery near Spring Hill
Frequently asked questions
- Where can I buy MÜV Cannabis Infused Products MUV Flower - 3.5g - Gush Mints?
- MUV Flower - 3.5g - Gush Mints is listed at 1 licensed dispensary, including MÜV Cannabis Dispensary, MÜV Cannabis Dispensary and MÜV Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does MÜV Cannabis Infused Products MUV Flower - 3.5g - Gush Mints cost?
- Menu prices for MUV Flower - 3.5g - Gush Mints range from $50.25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry MÜV Cannabis Infused Products MUV Flower - 3.5g - Gush Mints?
- MUV Flower - 3.5g - Gush Mints is on menus in Florida.