Dragonfruit (Chill) | FXT Disposable | 2g by Mule Extracts
$35
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.49%
- CBD
- 0.45%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $14.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Dragonfruit (Chill) | FXT Disposable | 2g by Mule Extracts is stocked at 1 dispensary across Oregon, priced $35. The lowest listed price right now is at Cannabis & Glass - Ontario.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (4)
- Cannabis & Glass - OntarioOntario, OR · 4.7★ · 2 g$29$14.50/g
- Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-ThruPortland, OR · 4.3★ · 2 g$35$17.50/g
- Green Lion - ClackamasPortland, OR · 4.7★ · 2 g$37.49$18.75/g
- I & I NewportNewport, OR · 4.3★ · 2 g$40$20/g
New Jersey (1)
- MASS GROWNMt Holly, NJ · 4.9★ · 2 g$74.99$37.49/g
Prices, deals & delivery near Ontario
Frequently asked questions
- Where can I buy Mule Extracts Dragonfruit (Chill) | FXT Disposable | 2g?
- Dragonfruit (Chill) | FXT Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Cannabis & Glass - Ontario, Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-Thru and Green Lion - Clackamas. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Mule Extracts Dragonfruit (Chill) | FXT Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Dragonfruit (Chill) | FXT Disposable | 2g range from $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Mule Extracts Dragonfruit (Chill) | FXT Disposable | 2g?
- Dragonfruit (Chill) | FXT Disposable | 2g is on menus in Oregon.