Platinum Reserve I Pineapple Express | Big Buds | 3.5g by Platinum Reserve
$46
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 27.2%
- CBD
- 0.32%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $11.43/g
Prices updated Oct 1, 2026
Platinum Reserve I Pineapple Express | Big Buds | 3.5g by Platinum Reserve is stocked at 1 dispensary across New York, priced $46. The lowest listed price right now is at Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (3)
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Flynnstoned Cannabis Company - Midtown EastNew York, NY · 4.9★ · 3.5 g$46$13.14/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 3.5 g$46$13.14/g
Prices, deals & delivery near Schenectady
Frequently asked questions
- Where can I buy Platinum Reserve Platinum Reserve I Pineapple Express | Big Buds | 3.5g?
- Platinum Reserve I Pineapple Express | Big Buds | 3.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & Dispensary, Flynnstoned Cannabis Company - Midtown East and FlynnStoned Cannabis North Syracuse. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Platinum Reserve Platinum Reserve I Pineapple Express | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for Platinum Reserve I Pineapple Express | Big Buds | 3.5g range from $46 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Platinum Reserve Platinum Reserve I Pineapple Express | Big Buds | 3.5g?
- Platinum Reserve I Pineapple Express | Big Buds | 3.5g is on menus in New York.