Sour Tangie | Big Buds | 14g by Revert
$90
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 27.1%
- In stock at
- 16 dispensaries
- Best price per gram
- $2.86/g
Prices updated Oct 1, 2026
Sour Tangie | Big Buds | 14g by Revert is stocked at 1 dispensary across New York, priced $90. The lowest listed price right now is at Joe’s Buds Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (16)
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 1/2 oz$40$2.86/g
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 1/2 oz$85$6.07/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Brooklyn Bourne DispensaryBrooklyn, NY · 4.9★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Diamond Tree DispensarySyracuse, NY · 4.8★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed DeliveryBrooklyn, NY · 4.6★ · 14 g$90$6.43/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 14 g$90$6.43/g
- A Classy Joint Cannabis DispensaryWarwick, NY · 4.8★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Sunset Cannabis CoBrooklyn, NY · 4.9★ · 1/2 oz$90.27$6.45/g
- HighStoneStaten Island, NY · 4.6★ · 1/2 oz$91.53$6.54/gDeal
- High Peaks Canna IncSaratoga Springs, NY · 4.3★ · 1/2 oz$100$7.14/g
- Buddiez Bronx Cannabis DispensaryBronx, NY · 4.9★ · 1/2 oz$101.99$7.28/g
- Stage One DispensaryRensselaer, NY · 4.5★ · 1/2 oz$102.01$7.29/g
- Simply GreenCoram, NY · 4.8★ · 1/2 oz$105$7.50/g
Prices, deals & delivery near Syracuse
Where to buy Sour Tangie | Big Buds | 14g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Revert Sour Tangie | Big Buds | 14g?
- Sour Tangie | Big Buds | 14g is listed at 1 licensed dispensary, including Joe’s Buds Cannabis Dispensary, THTree Dispensary and Strain Stars White Plains. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Revert Sour Tangie | Big Buds | 14g cost?
- Menu prices for Sour Tangie | Big Buds | 14g range from $90 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Revert Sour Tangie | Big Buds | 14g?
- Sour Tangie | Big Buds | 14g is on menus in New York.