Riviera Creek | 14.15G Flower - Sohio by Riviera Creek

Riviera Creek | 14.15G Flower - Sohio by Riviera Creek

$190
Category
Flower
Size
14.15 g
THC
25.2%
In stock at
2 dispensaries
Best price per gram
$13.43/g

Prices updated Oct 1, 2026

Riviera Creek | 14.15G Flower - Sohio by Riviera Creek is stocked at 1 dispensary across Ohio, priced $190. The lowest listed price right now is at Leaf Relief.

Where to buy near you

Dispensaries listing this product, lowest price first.

Ohio (2)

  • Leaf Relief
    Boardman, OH · 3.9★ · 14.15 g
    $190
    $13.43/g
    Deal
  • Leaf Relief
    Reynoldsburg, OH · 2.8★ · 14.15 g
    $190
    $13.43/g
    Deal

Frequently asked questions

Where can I buy Riviera Creek Riviera Creek | 14.15G Flower - Sohio?
Riviera Creek | 14.15G Flower - Sohio is listed at 1 licensed dispensary, including Leaf Relief and Leaf Relief. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
How much does Riviera Creek Riviera Creek | 14.15G Flower - Sohio cost?
Menu prices for Riviera Creek | 14.15G Flower - Sohio range from $190 across the dispensaries that list it.
Which states carry Riviera Creek Riviera Creek | 14.15G Flower - Sohio?
Riviera Creek | 14.15G Flower - Sohio is on menus in Ohio.