Cheap ounces in Bixby, OK — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $30.19 — ANGEL'S GATE 28G SMALLS - PAYZOS at White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland ($1.08 per gram)
37 real 28g packages on Bixby menus · Bixby average $84.18 an ounce · typical flower $3.43 per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare ounce prices across every Oklahoma city
Cheapest ounces today
Ounces $50 and under in Bixby
6 packages in this price band among the cheapest Bixby ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - PAYZOS Flower | ounce | $30.19 | $1.08/g | White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland Bixby · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - LEMON CHERRY RUNTZ Flower | ounce | $30.19 | $1.08/g | White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland Bixby · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - GG4 Flower | ounce | $30.19 | $1.08/g | White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland Bixby · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | BSBANGERS- Lucky 13 - Hybrid - 28g by BOTTOM SHELF BANGERS Flower | each | $30.40$3820% off | $1.09/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | BSBANGERS- Honey Socks - Indica - 28g by BOTTOM SHELF GREATS Flower | each | $30.40$3820% off | $1.09/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Octane Mintz | Smalls | 28g Flower | ounce | $47.45 | $1.69/g | White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland Bixby · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $75 and under in Bixby
5 packages in this price band among the cheapest Bixby ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28g Bananaconda Small Prepackaged Flower Gas Runner Flower | ounce | $63.99$79.9920% off | $2.29/g | Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | 28g Primetime Prepackaged Flower Gas Farm OKC Flower | ounce | $71.99$89.9920% off | $2.57/g | Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | 28g Lobzter Prepackaged Flower Nexleaf Flower | ounce | $71.99$89.9920% off | $2.57/g | Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 28g Sour Cindy Prepackaged Flower Gas Farm OKC Flower | ounce | $71.99$89.9920% off | $2.57/g | Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | 28g Mac Truck Prepackaged Flower Gas Farm OKC Flower | ounce | $71.99$89.9920% off | $2.57/g | Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Ounces $100 and under in Bixby
21 packages in this price band among the cheapest Bixby ounces we're tracking today.
Ounces premium ounces (over $100) in Bixby
5 packages in this price band among the cheapest Bixby ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28g Gelato 41 Prepackaged Flower Exile Cannabis Flower | ounce | $139.99$174.9920% off | $5/g | Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | 28g Carbon Fiber Prepackaged Flower Exile Cannabis Flower | ounce | $139.99$174.9920% off | $5/g | Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bagel | Big Buds | 3.5g Flower | ounce | $139.99$174.9920% off | $5/g | Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 28g Crunch Berries Prepackaged Flower Exile Cannabis Flower | ounce | $139.99$174.9920% off | $5/g | Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | 28g Mamba Marker Prepackaged Flower Exile Cannabis Flower | ounce | $139.99$174.9920% off | $5/g | Mango Cannabis Medical Weed Dispensary Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Bixby
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Bixby has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Bixby ounce: $84.18 across 37 listings, lowest $30.19.
- Average half ounce: $37.04.
- Average quarter: $20.87.
- Average eighth: $13.72.
See also the Bixby flower price index, cheapest flower per gram and Bixby deals.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.