Cheapest flower in Bixby, OK
Cheapest right now: ANGELS GATE-BLACK RUNTZ 1/2 OZ at K's Dispo Bixby — $15 ($1.07 per gram)
416 comparable flower listings at 5 Bixby dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ANGELS GATE-BLACK RUNTZ 1/2 OZ Flower | each | $15 | $1.07/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | AG-GG4 1/2 OZ Flower | each | $15 | $1.07/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | AG-LEMON CHERRY RUNTZ 1/2 Oz Flower | each | $15 | $1.07/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | AG-MOUSSE CAKE 1/2 OZ Flower | each | $15 | $1.07/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - PAYZOS Flower | ounce | $30.19 | $1.08/g | White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland Bixby · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - GG4 Flower | ounce | $30.19 | $1.08/g | White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland Bixby · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - LEMON CHERRY RUNTZ Flower | ounce | $30.19 | $1.08/g | White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland Bixby · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | BSBANGERS- Lucky 13 - Hybrid - 28g by BOTTOM SHELF BANGERS Flower | each | $30.40$3820% off | $1.09/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | BSBANGERS- Honey Socks - Indica - 28g by BOTTOM SHELF GREATS Flower | each | $30.40$3820% off | $1.09/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | PLAID TREE-Flower Jar - Blue Nerdz - 14g Flower | each | $17.25 | $1.23/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | PLAID TREE-Flower Jar - Spilt Paint - 14g by PLAID TREE Flower | each | $17.25 | $1.23/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | PLAID TREE-Flower Jar - Unicorn Shoes - 14g by PLAID TREE Flower | each | $17.25 | $1.23/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | PLAID TREE-LVL B-GROSS-14G by PLAID TREE Flower | each | $17.25 | $1.23/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | PLAID TREE-Flower Jar - Apple Tartz - 14g by PLAID TREE Flower | each | $17.25 | $1.23/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | BCF-OREOZ-14 GRAMS Flower | each | $18.12$25.8830% off | $1.29/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | BCF-THIN MINTZ-14 GRAMS Flower | each | $18.12$25.8830% off | $1.29/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | BCF-STRAWNANA-14 GRAMS Flower | each | $18.12$25.8830% off | $1.29/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | BCF-SOUR DIESEL-14 GRAMS Flower | each | $18.12$25.8830% off | $1.29/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | BCF-Black Cherry Prepack 1/2 Oz Flower | each | $18.12$25.8830% off | $1.29/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | BCF-PLATINUM COOKIES-14 GRAMS Flower | each | $18.12$25.8830% off | $1.29/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | BCF-LAVA CAKE -14 GRAMS Flower | each | $18.12$25.8830% off | $1.29/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | BCF-KIWI PREPACK 14 GRAMS Flower | each | $18.12$25.8830% off | $1.29/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | BCF-BLUE DREAM-14GRAMS Flower | each | $18.12$25.8830% off | $1.29/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | AG-LEMON CHERRY GELATO 1/8 OZ Flower | each | $5 | $1.43/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | 3.5g Mimosa Prepackaged Flower - Cyclone Cannabis Flower | each | $5 | $1.43/g | Doctor Green Dispensary Bixby Bixby · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | ANGELS GATE-BLACK RUNTZ 1/8 OZ Flower | each | $5 | $1.43/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | AG-LEMON CHERRY RUNTZ 1/8 oz Flower | each | $5 | $1.43/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | 3.5g Banana Kush Prepackaged Flower - Cyclone Cannabis Flower | each | $5 | $1.43/g | Doctor Green Dispensary Bixby Bixby · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | AG-GG4 1/8 OZ Flower | each | $5 | $1.43/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | AG-GELATO 1/2 OZ Flower | each | $20 | $1.43/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | AG-GUMBO 1/2 OZ Flower | each | $20 | $1.43/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cartel Oil Co | Diamond Infused Shake | Sativa | Tango Jack | 14g by CARTEL OIL CO. Flower | each | $21.57 | $1.54/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | PLAID TREE-Flower Jar - GROSS - 7g Flower | each | $11 | $1.57/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | PLAID TREE-Flower Jar - Spilt Paint - 7g by PLAID TREE Flower | each | $11 | $1.57/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | PLAID TREE-Flower Jar - Unicorn Shoes - 7g by PLAID TREE Flower | each | $11 | $1.57/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | PLAID TREE-Flower Jar - Tricho Jordan #5 - 7g by PLAID TREE Flower | each | $11 | $1.57/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | PLAID TREE-Flower Jar - Apple Tartz - 7g by PLAID TREE Flower | each | $11 | $1.57/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | PLAID TREE-Flower Jar - Blue Nerdz - 7g Flower | each | $11 | $1.57/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Octane Mintz | Smalls | 28g Flower | ounce | $47.45 | $1.69/g | White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland Bixby · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Gas Runners- Redbullz - Sativa - 20.38/3.03 - 14g Flower | each | $23.81$29.7620% off | $1.70/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Bixby flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Bixby price: $3.43 per gram (middle of $1.71–$5.71). That works out to about $12.01 an eighth.
- 95.6% of priced flower listings in Bixby publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Bixby price data: cheapest weed in Bixby, cheap ounces, Bixby flower price index, Bixby deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.