Cheapest weed in Bixby, OK
1,733 Bixby menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Bixby
See all flower prices →Cheapest right now: ANGELS GATE-BLACK RUNTZ 1/2 OZ at K's Dispo Bixby — $15 ($1.07 per gram) · 416 comparable items at 5 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ANGELS GATE-BLACK RUNTZ 1/2 OZ Flower | each | $15 | $1.07/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | AG-GG4 1/2 OZ Flower | each | $15 | $1.07/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | AG-LEMON CHERRY RUNTZ 1/2 Oz Flower | each | $15 | $1.07/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | AG-MOUSSE CAKE 1/2 OZ Flower | each | $15 | $1.07/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - PAYZOS Flower | ounce | $30.19 | $1.08/g | White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland Bixby · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - GG4 Flower | ounce | $30.19 | $1.08/g | White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland Bixby · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ANGEL'S GATE 28G SMALLS - LEMON CHERRY RUNTZ Flower | ounce | $30.19 | $1.08/g | White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland Bixby · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | BSBANGERS- Lucky 13 - Hybrid - 28g by BOTTOM SHELF BANGERS Flower | each | $30.40$3820% off | $1.09/g | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Bixby
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: HOURGLASS 1G CART - ORANGE SMASH at White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland — $4.31 ($4.31 per gram) · 678 comparable items at 5 stores
Cheapest edibles in Bixby
See all edibles prices →Cheapest right now: 5000mg Milk Chocolate Bar - Edify at Doctor Green Dispensary Bixby — $35 ($0.70 per 100mg of THC) · 129 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5000mg Milk Chocolate Bar - Edify Edibles | each · 5000mg THC | $35 | $0.70/100mg THC | Doctor Green Dispensary Bixby Bixby · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 5000mg Cinnamon Bun Chocolate Bar - Edify Edibles | each · 5000mg THC | $35 | $0.70/100mg THC | Doctor Green Dispensary Bixby Bixby · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 5000mg Cookies & Cream Chocolate Bar - Edify Edibles | each · 5000mg THC | $35 | $0.70/100mg THC | Doctor Green Dispensary Bixby Bixby · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Day Changer | Tasty Strawberry Gummies (10ct.) | 2500mg Day Changers · Edibles | each · 10-pack · 2500mg THC | $20 | $0.80/100mg THC | Doctor Green Dispensary Bixby Bixby · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 2500mg Tangy Mango Gummies - DayChangers Edibles | each · 2500mg THC | $20 | $0.80/100mg THC | Doctor Green Dispensary Bixby Bixby · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 2500mg Juicy Watermelon SATIVA CBD:CBG Gummies - DayChangers Edibles | each · 2500mg THC | $20 | $0.80/100mg THC | Doctor Green Dispensary Bixby Bixby · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 2500mg Cool Ocean Breeze HIGH THC Gummies - DayChangers Edibles | each · 2500mg THC | $20 | $0.80/100mg THC | Doctor Green Dispensary Bixby Bixby · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Kush Cube -SINGLE- 1000mg THC - Mighty Mango 710Trading · Edibles | each · 1000mg THC | $9 | $0.90/100mg THC | Doctor Green Dispensary Bixby Bixby · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Bixby
See all concentrates prices →Cheapest right now: 77 Extracts | 28g Baller | Mochi at Rocking Y Dispensary - Glenpool — $65 ($2.32 per gram) · 38 comparable items at 2 stores
Cheapest pre-rolls in Bixby
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: PRESSURE-28pack preroll-NonInf-28g-Zookies by Pressure by MINT Cannabis Co. at K's Dispo Bixby — $18.76 ($0.67 per piece) · 167 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PRESSURE-28pack preroll-NonInf-28g-Zookies by Pressure by MINT Cannabis Co. Pre-rolls | each · 28-pack | $18.76 | $0.67/piece | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | PRESSURE-28pack preroll-NonInf-28g-AK47 by Pressure by MINT Cannabis Co. Pre-rolls | each · 28-pack | $18.76 | $0.67/piece | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | PRESSURE-28pack preroll-NonInf-28g-Vanilla Kush by Pressure by MINT Cannabis Co. Pre-rolls | each · 28-pack | $18.76 | $0.67/piece | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | PRESSURE-28pack preroll-NonInf-28g-Garlic Glue by Pressure by MINT Cannabis Co. Pre-rolls | each · 28-pack | $18.76 | $0.67/piece | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | LOUDTOWN-28pack preroll-NonInf-28g-THC BOMB by LOUDTOWN Pre-rolls | each · 28-pack | $21.39 | $0.76/piece | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | LOUDTOWN-28pack preroll-NonInf-28g-JESSIE'S GIRL by LOUDTOWN Pre-rolls | each · 28-pack | $21.39 | $0.76/piece | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | LOUDTOWN-28pack preroll-NonInf-28g-FUNKMASTER by LOUDTOWN Pre-rolls | each · 28-pack | $21.39 | $0.76/piece | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | LOUDTOWN-28pack preroll-NonInf-28g-4KINGS by LOUDTOWN Pre-rolls | each · 28-pack | $21.39 | $0.76/piece | K's Dispo Bixby Bixby · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Bixby
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: HOURGLASS 2G INFUSED PREROLL - SOUR HYPE at White Barn Dispensary Bixby by Okie Wonderland — $2.59 ($1.29 per gram) · 305 comparable items at 3 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Bixby flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Bixby →Discounted items across Bixby menus, newest first.
Best dispensaries in Bixby →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.