Cheapest weed in Phoenix, AZ
5,836 Phoenix menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Arizona city: cheapest weed in Arizona
Cheapest flower in Phoenix
See all flower prices →Cheapest right now: Canna Confections - Flower Pop - Pomegranate (I) (10mg) at Mint Cannabis - 75th Ave — $5 ($0.50 per gram) · 2,652 comparable items at 15 stores
Cheapest carts & vapes in Phoenix
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Sluggers - AIO Vape - 2g - Fire OG at Sol Flower Dispensary 32nd & Shea — $25 ($12.50 per gram) · 3,184 comparable items at 15 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sluggers - AIO Vape - 2g - Fire OG Sluggers Hit · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary 32nd & Shea Phoenix · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Damn Good Paradise Punch Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Cave Creek Phoenix · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Damn Good Strawberry Splash Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis North Phoenix Phoenix · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 33 Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary 32nd & Shea Phoenix · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Damn Good Blue Razz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis North Phoenix Phoenix · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Damn Good Blue Razz Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Cave Creek Phoenix · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sluggers - AIO Vape - 2g - NYC Diesel Sluggers Hit · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary 32nd & Shea Phoenix · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Damn Good Spice Apple Cider Disposable 2G Vape Pens | 2 g | $25$4038% off | $12.50/g | JARS Cannabis Cave Creek Phoenix · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Phoenix flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Phoenix →Discounted items across Phoenix menus, newest first.
Best dispensaries in Phoenix →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.