Cheapest carts & vapes in Tucson, AZ
Cheapest right now: EV PREMIUM BLACKBERRY KUSH 1G at Earth's Healing South — $10 ($10 per gram)
1,220 comparable vape pens listings at 7 Tucson dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | EV PREMIUM BLACKBERRY KUSH 1G Vape Pens | gram | $10$4578% off | $10/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | EV PREMIUM BLACKBERRY KUSH 1G Vape Pens | gram | $10$4578% off | $10/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | EV PREMIUM FOREST FUNK 1G Vape Pens | gram | $10$4578% off | $10/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | EV PREMIUM PAPAYA PUNCH 1G Vape Pens | gram | $10$4578% off | $10/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | EV PREMIUM SOUR MANGO 1G Vape Pens | gram | $10$4578% off | $10/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | EV PREMIUM UNICORN TEARS 1G Vape Pens | gram | $10$4578% off | $10/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | EV PREMIUM UNICORN TEARS 1G Vape Pens | gram | $10$4578% off | $10/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | EV PREMIUM SOUR MANGO 1G Vape Pens | gram | $10$4578% off | $10/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | EV PREMIUM FOREST FUNK 1G Vape Pens | gram | $10$4578% off | $10/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | EV PREMIUM 1:1 PURPLE URKLE 1G Vape Pens | gram | $10$4578% off | $10/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | EV PREMIUM AMNESIA 1G Vape Pens | gram | $10$4578% off | $10/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Vape - MAGIC MELON 1G All-In-One STIIIZY · Vape Pens | 2 g | $20.90$41.8050% off | $10.45/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | TERP TANK KIWI BERRY BLAST 2G Vape Pens | 2 g | $24$4850% off | $12/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Sluggers - AIO Vape - 2g - Euphoria Sluggers Hit · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | SLUGGERS CACTUS BREATH DISPOSABLE 2G Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | SLUGGERS EUPHORIA DISPOSABLE 2G Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | DGT CURED STARDAWG "GUAVA" CARTRIDGE 1G Vape Pens | gram | $15$2540% off | $15/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | TERP TANK MINI CANTALOUPE CRAZE 1G Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | TERP TANK MINI FRUITIER CEREAL 1G Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | TERP TANK MINI APRICOT NECTAR 1G Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | DGT CURED ORANGE MONSOON CARTRIDGE 1G Vape Pens | gram | $15$2540% off | $15/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | SAVVY Hyphen POD 2g | Clementine Vape Pens | 2 g | $30$4025% off | $15/g | Desert Bloom Re-Leaf Center Tucson · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | SAVVY Hyphen POD 2g | Blue Raz Haze Vape Pens | 2 g | $30$4025% off | $15/g | Desert Bloom Re-Leaf Center Tucson · ★ 4.2 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | BC Bounty | Disposable | 2g OZ Cannabis · Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis East Tucson Tucson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Bruce Banner | Disposable | 2g OZ Cannabis · Vape Pens | 2 g | $30$4533% off | $15/g | JARS Cannabis East Tucson Tucson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Space Cake | Cartridge | 2g OZ Cannabis · Vape Pens | 2 g | $30$5040% off | $15/g | JARS Cannabis East Tucson Tucson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | GROW SCIENCES BLINQR DISPOSABLE SMOOTH OPERATOR 2G Vape Pens | 2 g | $31.20$5240% off | $15.60/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | GROW SCIENCES BLINQR DISPOSABLE CANDY APPLE 2G Vape Pens | 2 g | $31.20$5240% off | $15.60/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | GROW SCIENCES BLINQR DISPOSABLE TROPICAL VACATION 2G Vape Pens | 2 g | $31.20$5240% off | $15.60/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One STIIIZY · Vape Pens | 2 g | $32.50$6550% off | $16.25/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | STIIIZY - MAGIC MELON - 2G All-In-One STIIIZY · Vape Pens | 2 g | $32.50$6550% off | $16.25/g | Earth's Healing South Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | STIIIZY - KING LOUIS XIII - 2G All-In-One STIIIZY · Vape Pens | 2 g | $32.50$6550% off | $16.25/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | STIIIZY - WATERMELON Z - 2G All-In-One STIIIZY · Vape Pens | 2 g | $32.50$6550% off | $16.25/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | STIIIZY - STRAWBERRY COUGH - 2G All-In-One STIIIZY · Vape Pens | 2 g | $32.50$6550% off | $16.25/g | Earth's Healing North Tucson · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | BRIQ 2 Flavor Series GA 2g Select · Vape Pens | 2 g | $33$5540% off | $16.50/g | JARS Cannabis East Tucson Tucson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g Select · Vape Pens | 2 g | $33$5540% off | $16.50/g | JARS Cannabis East Tucson Tucson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | BRIQ 2 Legacy Series Maui Wowie 2g Select · Vape Pens | 2 g | $33$5540% off | $16.50/g | JARS Cannabis East Tucson Tucson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g Select · Vape Pens | 2 g | $33$5540% off | $16.50/g | JARS Cannabis East Tucson Tucson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g Select · Vape Pens | 2 g | $33$5540% off | $16.50/g | JARS Cannabis East Tucson Tucson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g Select · Vape Pens | 2 g | $33$5540% off | $16.50/g | JARS Cannabis East Tucson Tucson · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Tucson vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Tucson price: $25 per gram (middle of $17.50–$50). That works out to about $87.50 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Tucson publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Tucson price data: cheapest weed in Tucson, cheap ounces, Tucson flower price index, Tucson deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.