| 1 | Bonanza All In One | Cherry Bomb Sativa 4g Rec Vape Pens | 4 g | $48 | $12/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 4000 MG Disposable Vape Skywalker OG | 4 g | $48 | $12/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g | 4 g | $49 | $12.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | XVapes- Blackberry Gelato (Sativa) All-In-One Vape | 4g | 4 g | $49 | $12.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | XVapes- Northern Lights All-In-One Vape (Indica) | 4g | 4 g | $49 | $12.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bakked Formulated Vape Cartridges | Pulp Friction 1g Rec Vape Pens | gram | $14 | $14/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Son of a Peach | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $14 | $14/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Maui Wowie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $14 | $14/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Raspberry Lemonade | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $14 | $14/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bakked Formulated Vape Cartridges | I Heart Melons 1g Rec Vape Pens | gram | $14 | $14/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Red Apple | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grape Runtz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | banana runtz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $15 | $15/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Rocket Pop | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $32 | $16/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Grape Drink | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $32 | $16/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | banana runtz | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $32 | $16/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Mango Money | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $32 | $16/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | AO Extracts All in One Flavor Bar | Red Apple 2g Rec Vape Pens | 2 g | $32 | $16/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | AO Extracts All in One Flavor Bar | Grape Drink 2g Rec Vape Pens | 2 g | $32 | $16/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Batch All In One | Dazzleberry 4g Rec Vape Pens | 4 g | $69 | $17.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Batch All In One | Juicy Melons 4g Rec Vape Pens | 4 g | $69 | $17.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Batch All In One | Platinum Kush 4g Rec Vape Pens | 4 g | $69 | $17.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Batch All In One | Signature Sativa Maui Wowie 4g Rec Vape Pens | 4 g | $69 | $17.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Batch All In One | Signature Hybrid Wedding Cake 4g Rec Vape Pens | 4 g | $69 | $17.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | XVapes- Blueberry Cake Distillate Vape | 1g | gram | $17.50 | $17.50/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | XVapes- Melon Baller (Hybrid) Distillate Vape | 1g | gram | $17.50 | $17.50/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | XVapes- StrawGuava Distillate Vape | 1g | gram | $17.50 | $17.50/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Batch Cartridge | Signature Hybrid Wedding Cake 2g Rec Vape Pens | 2 g | $37.50 | $18.75/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Batch | Cartridge | Flavors StrawMelon | 2 g | 2 g | $37.50 | $18.75/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Juicy Melons | Cartridge | 2g | 2 g | $37.50 | $18.75/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lemon Drop | Cartridge | 2g | 2 g | $37.50 | $18.75/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Maui Wowie | Cartridge | 2g | 2 g | $37.50 | $18.75/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Razzlemon 2G | 2 g | $37.50 | $18.75/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Shwazzberry 2G | 2 g | $37.50 | $18.75/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Lemon Drop | Disposable | 2g | 2 g | $42.50 | $21.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Blue Dream | Disposable | 2g | 2 g | $42.50 | $21.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Dazzleberry 2G | 2 g | $42.50 | $21.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Razzlemon 2G All-in-One | 2 g | $42.50 | $21.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Batch All In One | Shwazzberry 2g Rec Vape Pens | 2 g | $42.50 | $21.25/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Become – Elevated 1:1 (THC:CBD + CBG) | gram | $24 | $24/g | Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood Dispensary Sheridan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |