Cheapest weed in Jacksonville Beach, FL
506 Jacksonville Beach menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Jacksonville Beach
See all flower prices →Cheapest right now: Red Velvet Runtz #1 Shake at AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach — $20 ($2.86 per gram) · 163 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Velvet Runtz #1 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | London Pound Cake Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tahoe OG | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pave Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | White Apple Tartz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sherbert Sundae | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | SFV Kush | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Fresa Cookies | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50$11055% off | $3.57/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Jacksonville Beach
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Pineapple Mimosa 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 185 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence Nectar Dosilato 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence Nectar The Soap 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Gush Mints MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence | Gush Mints | Disposable | 0.3g (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Plus Mod Grapes x ApplesxBananas 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Plus Wedding Kush Mints 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Jacksonville Beach
See all edibles prices →Cheapest right now: Camino | Midnight Blueberry Gummies | THC:CBN 5:1 | 100mg | 20ct | 5mg/ea at AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach — $15 ($15 per 100mg of THC) · 32 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Camino | Midnight Blueberry Gummies | THC:CBN 5:1 | 100mg | 20ct | 5mg/ea Camino · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Extra Blue Raspberry Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Lozenges Green Apple 100mg MÜV Cannabis Infused Products · Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Extra Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $22.75 | $22.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Extra Pineapple Passionfruit Soft Chew 50mg Piece Edibles | each · 50mg THC | $12.75 | $25.50/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bits Elderberry 1:1 CBD:THC Soft Chews 100mg [20-Pack] Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bits Guava Soft Chews 100mg [20-Pack] Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bits Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews 100mg [20-Pack] Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Jacksonville Beach
See all concentrates prices →Cheapest right now: NY Sour Diesel | Solvent | Sugar | 1g at AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach — $20 ($20 per gram) · 92 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | NY Sour Diesel | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Purple Alien: Live Sugar Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Red Rock Runtz: Live Sugar Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cake Mintz | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sherb Cream Pie: Live Sugar Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Powdered Donuts: Live Sugar Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sin Mintz: Live Sugar Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lava Cake | Solvent | Sugar | 1g Concentrates | gram | $20$22.5011% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Jacksonville Beach
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Verano Facetz 0.7g [1-Pack] at MÜV Cannabis Dispensary — $10.25 ($1.02 per gram) · 34 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Verano Facetz 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano Facade 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Grape Junky 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Fruit Pops 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MÜV GG #4 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Verano Blueberry Muffins 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $45.75 | $4.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Jacksonville Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gym Bag: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hoover Runtz: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Jacksonville Beach flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Jacksonville Beach →Discounted items across Jacksonville Beach menus, newest first.
Best dispensaries in Jacksonville Beach →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.