Cheapest flower in Jacksonville Beach, FL
Cheapest right now: Red Velvet Runtz #1 Shake at AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach — $20 ($2.86 per gram)
163 comparable flower listings at 2 Jacksonville Beach dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Velvet Runtz #1 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | London Pound Cake Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tahoe OG | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pave Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | White Apple Tartz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sherbert Sundae | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | SFV Kush | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Fresa Cookies | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50$11055% off | $3.57/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Lavender Soak | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $15$2025% off | $4.24/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lavender Soak Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | White Apple Tartz | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Prosecco Runtz Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Lava Cake Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Bolo Runtz Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Champagne Kush | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Red Velvet Runtz #1 | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Kool Whip #11 Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Later Days | Pave | Smalls | 7G Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cake Mintz | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Boston Tea Party | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Ruby Slippers | Big Buds | 14g Flower | ounce | $149$17012% off | $5.32/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Flora Flower Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Sherb Cream Pie Flower Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Truckee Thunder Flower Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Later Days | Pave | Flower | 3.5G Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Jealous Cake | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | London Pound Cake Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | SFV Kush | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Sherbert Sundae | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Truckee Thunder | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Red Velvet Runtz #1 | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Tropical Vortex | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Banana Punch Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Tahoe OG Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cake Mintz | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Lane Splitter | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Frozen Angel Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Lemon Cherry Kush Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Boston Tea Party | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Champagne Kush | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Jacksonville Beach Jacksonville Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Jacksonville Beach flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Jacksonville Beach price: $7.06 per gram (middle of $4.29–$14.36). That works out to about $24.71 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Jacksonville Beach publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Jacksonville Beach price data: cheapest weed in Jacksonville Beach, cheap ounces, Jacksonville Beach flower price index, Jacksonville Beach deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.