Cheapest pre-rolls in Summerfield, FL
Cheapest right now: Skunk Hero: Pre-Roll Multi Pack at AYR Cannabis Dispensary Summerfield — $22.50 ($6.43 per gram)
29 comparable pre-rolls listings at 2 Summerfield dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Skunk Hero: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Second Breakfast: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bugsy Boof: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bouncing Buddha: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | White Apple Tartz | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Tropical Vortex | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sherbert Sundae | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Boston Runtz #5 | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Prosecco Runtz | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lane Splitter | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Red Velvet Runtz #1 | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Rocket Juice | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Zesty Parm | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cake Badder - Pre-Roll - 0.5g, 1ct Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Float - Cakez Pre-roll 0.5g Float · Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Float - Melon Collie Pre-roll 0.5g Float · Pre-rolls | 1/2 g | $5 | $10/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Fresa Cookies | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Bouncing Buddha Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | AYR Cannabis Dispensary Summerfield Summerfield · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Gelato 41 - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Mocha Popz - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Hash Burger - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Float - Hybrid Blend Pre Rolls 10pk 3.5g Float · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Float - Indica Blend Pre Rolls 10pk 3.5g Float · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Devil Rays Runtz 5 - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Pine Zap F2 - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Devil Rays Runtz 6 - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Alleged Orbit - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Quesojito - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Reckless Driver - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness Summerfield · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Summerfield pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Summerfield price: $10 per gram (middle of $6.43–$15). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Summerfield publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Summerfield price data: cheapest weed in Summerfield, cheap ounces, Summerfield flower price index, Summerfield deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.