Cheapest infused pre-rolls in Bangor, ME
Cheapest right now: FRAKTAL - Hash Infused Pre Roll 5 Pack at Rock Steady Remedies — $30 ($6 per piece)
188 comparable infused pre-rolls listings at 9 Bangor dispensaries · ranked per piece · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Maine city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FRAKTAL - Hash Infused Pre Roll 5 Pack FRAKTAL · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $6/piece | Rock Steady Remedies Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | KNGS - Super Boof - Hash Infused Pre-Rolls - 8 pck Infused Pre-rolls | 5.6 g | $55 | $9.82/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | KNGS - Super Boof - Hash Infused Pre-Rolls - 8 pck Infused Pre-rolls | 5.6 g | $55 | $9.82/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | KNGS - Super Boof - Hash Infused Pre-Rolls - 8 pck Infused Pre-rolls | 5.6 g | $55 | $9.82/g | Broadway Cannabis Bangor · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Glacial Gas Infused Pre-Roll (1.5G) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Gas Gas Medical Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Super Skunk Infused Pre-Roll (1.5G) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Gas Gas Medical Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Wedding Pie Infused Pre-Roll (1.5G) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Gas Gas Medical Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Zerealz Infused Pre-Roll (1.5G) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Gas Gas Medical Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Buzz Berry Infused Pre-Roll (1.5G) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Gas Gas Medical Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pop Rockets Infused Pre-Roll (1.5G) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Gas Gas Medical Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Georgia Apple Pie Infused Pre-Roll (1.5G) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Gas Gas Medical Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Milkie Cherries Infused Pre-Roll (1.5G) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Gas Gas Medical Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Hell Rider Infused Pre-Roll (1.5G) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Gas Gas Medical Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Frozen Fruit Infused Pre-Roll (1.5G) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Gas Gas Medical Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Karamel Kut Throat Infused Pre-Roll (1.5G) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Gas Gas Medical Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | KNGS - Funk Mountain - Kief Infused Pre-Rolls - 2 pck Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16 | $11.43/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | KNGS - Funk Mountain - Kief Infused Pre-Rolls - 2 pck Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16 | $11.43/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | KNGS - Funk Mountain - Kief Infused Pre-Rolls - 2 pck Infused Pre-rolls | 1.4 g | $16 | $11.43/g | Broadway Cannabis Bangor · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Maine Blueberry | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Bangor Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cujo's Revenge | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Bangor Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Hadlock Hammer | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Bangor Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Banana Fluff | Infused Joints | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Bangor Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Buzzooka Preroll - Buzzies Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/piece | Rock Steady Remedies Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | purple grapewreck | Infused Minis | 0.5g | 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Bangor Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | JAR - Gary Payton - Pre-Roll - Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | JAR - Wedding Pie - Pre-Roll - Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | JAR - Mule Fuel - Pre-Roll - Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | JAR - Motorbreath - Pre-Roll - Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | JAR - Gary Payton - Pre-Roll - Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | JAR - Oishii - Pre-Roll - Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Broadway Cannabis Bangor · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | JAR - Gary Payton - Pre-Roll - Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Broadway Cannabis Bangor · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | JAR - Deep Fried Ice Cream - Pre-Roll - Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Broadway Cannabis Bangor · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | JAR - Wedding Pie - Pre-Roll - Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | JAR - Motorbreath - Pre-Roll - Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | JAR - Mule Fuel - Pre-Roll - Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.4 g | $18 | $12.86/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Apple Jacks Infused 3G Pre Roll Pack Infused Pre-rolls | 3 g | $39.47 | $13.16/g | Pho King Great Cannabis: Recreational Bangor · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Tropical Punch Infused Pre Roll Pack Infused Pre-rolls | 3 g | $39.47 | $13.16/g | Pho King Great Cannabis: Recreational Bangor · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | SEA - Chile Azul - Live Resin Infused Pre-Rolls - 2 pck Infused Pre-rolls | 1.2 g | $16 | $13.33/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | SEA - Chile Azul - Live Resin Infused Pre-Rolls - 2 pck Infused Pre-rolls | 1.2 g | $16 | $13.33/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Albariño + Grape Gas - 5pk Infused Pre-Roll Firefly Organics · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $35 | $14/g | Firestorm Cannabis Company Bangor · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Bangor infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Bangor price: $15.71 per gram (middle of $12–$20).
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Bangor publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Bangor price data: cheapest weed in Bangor, cheap ounces, Bangor flower price index, Bangor deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Maine dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.