| 1 | Berry Fizz Rosin Disposable Vape Pens | 7/10 g | $43.86 | $4.39/g | Pho King Great Cannabis: Recreational Bangor · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blumosa Live Rosin Disposable Vape Pens | 7/10 g | $43.86 | $4.39/g | Pho King Great Cannabis: Recreational Bangor · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Super Boof Rosin Disposable Vape Pens | 7/10 g | $43.86 | $4.39/g | Pho King Great Cannabis: Recreational Bangor · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Helios + Firefly | Bludawn Live Rosin Disposable Vape Pens | 7/10 g | $46 | $4.60/g | Rugged Roots Trading Post- Bangor Bangor · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Helios + Firefly | Diesel Delight Live Rosin Disposable Vape Pens | 7/10 g | $46 | $4.60/g | Rugged Roots Trading Post- Bangor Bangor · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Helios + Firefly | Berry Fizz Live Rosin Disposable Vape Pens | 7/10 g | $46 | $4.60/g | Rugged Roots Trading Post- Bangor Bangor · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Scented Marker 8 | Deli Jar | Hybrid | Shark Tank Vape Pens | gram | $5 | $5/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Strawberry Gushers | .7g Live Rosin Disposable | Helios Vape Pens | 7/10 g | $52 | $5.20/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | AF - Chemon Tree - Live Rosin Disposable Vape Pens | 7/10 g | $55 | $5.50/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | AF - Chemon Tree - Live Rosin Disposable Vape Pens | 7/10 g | $55 | $5.50/g | Brothers Cannabis Bangor · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | AF - Chemon Tree - Live Rosin Disposable Vape Pens | 7/10 g | $55 | $5.50/g | Broadway Cannabis Bangor · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | dosidos | Cartridge | 1g | gram | $9.95 | $9.95/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Zoap | 1g Distillate Cart | Luxe Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Biscotti | 1g Distillate Cartridge | Luxe Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Peach Crescendo | Hybrid | 1g Distillate Cartridge | LUXE Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sweet Island Skunk | 1g Distillate Cart | Luxe Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Pound Cake | 1g Distillate Cart | Luxe Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pink Acai | 1g Distillate Cart | Luxe Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | 3g Shatter Disposable | Lemon Berry | Sativa | Coastal Remedies Vape Pens | 3 g | $39.50 | $13.17/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | 3g Shatter Disposable | Chocolope | Sativa | Coastal Remedies Vape Pens | 3 g | $39.50 | $13.17/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | 3g Badder Disposable | Sherb Cocktail | Indica | Coastal Remedies Vape Pens | 3 g | $39.50 | $13.17/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Ghost Train Haze | 2g Distillate Disposable | Coastal Remedies | 2 g | $27 | $13.50/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | 2g Distillate Disposable | Sour Diesel | Sativa | Coastal Remedies Vape Pens | 2 g | $27 | $13.50/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 2g Distillate Disposable | Northern Lights | Indica | Coastal Remedies Vape Pens | 2 g | $27 | $13.50/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | 2g Distillate Disposable | Green Crack | Hybrid | Coastal Remedies Vape Pens | 2 g | $27 | $13.50/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | 2g Distillate Disposable | Granddaddy Purp | Indica | Coastal Remedies Vape Pens | 2 g | $27 | $13.50/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 2g Distillate Disposable | Acapulco Gold | Sativa | Coastal Remedies Vape Pens | 2 g | $27 | $13.50/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blue Dream | 2g Hybrid Distillate Disposable | Coastal Remedies | 2 g | $27 | $13.50/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Biscotti | 2g Hybrid Distillate Disposable | Coastal Remedies | 2 g | $27 | $13.50/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | OG KUSH | 1g Distillate Cartridge | Coastal Remedies Vape Pens | gram | $13.95 | $13.95/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Five & Dime | 2g Cured Resin Disposible | Sacred Grove Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Loosie Goosie | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Skylight | 2g Cured Resin Disposable | Sacred Grove Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Power | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Brain Freeze | 2g Cured Resin Disposable | Sacred Grove Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Sugar High | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Lazy Days | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sherb | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Northern Lights | 1g Distillate Cartridge | Coastal Remedies Vape Pens | gram | $14.95 | $14.95/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Acapulco Gold (S) | gram | $14.95 | $14.95/g | Purple Co. MEDICAL Bangor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |