Cheapest pre-rolls in Brewer, ME
Cheapest right now: KTDN - Battle Axe - Pre-Rolls - 40 pck at Brothers Cannabis — $140 ($5 per gram)
303 comparable pre-rolls listings at 3 Brewer dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Maine city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KTDN - Battle Axe - Pre-Rolls - 40 pck Pre-rolls | ounce | $140 | $5/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | JAR - White Truffle - Jarty Pre-Rolls - 28 pck Pre-rolls | 16.8 g | $100 | $5.95/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | JAR - Gary Payton - Jarty Pre-Rolls - 28 pck Pre-rolls | 16.8 g | $100 | $5.95/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | JAR - Han Solo Burger - Jarty Pre-Rolls - 28 pck Pre-rolls | 16.8 g | $100 | $5.95/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | JAR - Mule Fuel - Jarty Pre-Rolls - 28 pck Pre-rolls | 16.8 g | $100 | $5.95/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | JAR - Silver Kush - Jarty Pre-Rolls - 28 pck Pre-rolls | 16.8 g | $100 | $5.95/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | JAR - Wedding Fuel - Jarty Pre-Rolls - 28 pck Pre-rolls | 16.8 g | $100 | $5.95/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Dreamscape Farms - QUICKEEZ Sherb Cream Pie 1 Gram Pre-Roll Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | Lighthouse Cannabis Brewer · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Biscotti Pie | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | HighNorth Mystique of Maine - Brewer Brewer · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Wildfire - Blood Orange Diamond - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | HighNorth Mystique of Maine - Brewer Brewer · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Dante's Inferno - Pre-Roll [1g] Wildfire · Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | Lighthouse Cannabis Brewer · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Wildfire - Blood Orange Diamond - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | Lighthouse Cannabis Brewer · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Dante's Inferno - Pre-Roll [1g] Wildfire · Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | HighNorth Mystique of Maine - Brewer Brewer · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Dreamscape Farms - QUICKEEZ Sherb Cream Pie 1 Gram Pre-Roll Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | HighNorth Mystique of Maine - Brewer Brewer · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Biscotti Pie | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | Lighthouse Cannabis Brewer · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Flamingo Fine Cannabis - White Burgundy - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | HighNorth Mystique of Maine - Brewer Brewer · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Flamingo Fine Cannabis - Ghost Pepper - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | HighNorth Mystique of Maine - Brewer Brewer · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Flamingo Fine Cannabis - White Burgundy - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | Lighthouse Cannabis Brewer · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Flamingo Fine Cannabis - Ghost Pepper - 1g Pre Roll Pre-rolls | gram | $6.14 | $6.14/g | Lighthouse Cannabis Brewer · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | White Burgundy | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.16 | $6.16/g | HighNorth Mystique of Maine - Brewer Brewer · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | White Burgundy | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.16 | $6.16/g | Lighthouse Cannabis Brewer · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | JAR - Gary Payton - Pre-Rolls - 2 pck Pre-rolls | 1.2 g | $8$1233% off | $6.67/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | JAR - Blue Slushie - Pre-Rolls - 2 pck Pre-rolls | 1.2 g | $8$1233% off | $6.67/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | JAR - Wedding Pie - Pre-Rolls - 2 pck Pre-rolls | 1.2 g | $8$1233% off | $6.67/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | JAR - Golden Goat - Pre-Rolls - 2 pck Pre-rolls | 1.2 g | $8$1233% off | $6.67/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | JAR - Silver Kush - Pre-Rolls - 2 pck Pre-rolls | 1.2 g | $8$1233% off | $6.67/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | JAR - MAC 1 - Pre-Rolls - 2 pck Pre-rolls | 1.2 g | $8$1233% off | $6.67/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | JAR - Black Maple - Pre-Rolls - 2 pck Pre-rolls | 1.2 g | $8$1233% off | $6.67/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | JAR - Lemon Iccee - Pre-Rolls - 2 pck Pre-rolls | 1.2 g | $8$1233% off | $6.67/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | JAR - Mule Fuel - Pre-Rolls - 2 pck Pre-rolls | 1.2 g | $8$1233% off | $6.67/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | JAR - Dante's Inferno - Pre-Rolls - 2 pck Pre-rolls | 1.2 g | $8$1233% off | $6.67/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Garlic Crusher Pre Roll by Stoner&Co Pre-rolls | 7/10 g | $7 | $7/piece | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | JAR - Dante's Inferno - Jarty Pre-Rolls - 28 pck Pre-rolls | half ounce | $100 | $7.14/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Izi - Cherry Fritter Pre-Roll Pack 28 .5G (14G Total) Pre-rolls | half ounce | $100.88 | $7.21/g | Lighthouse Cannabis Brewer · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Izi - Cherry Fritter Pre-Roll Pack 28 .5G (14G Total) Pre-rolls | half ounce | $100.88 | $7.21/g | HighNorth Mystique of Maine - Brewer Brewer · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | KTDN - Oreoz - Pre-Rolls - 7 pck Pre-rolls | 5.25 g | $40 | $7.62/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Fogu | Joints | 0.75g | 7pk Pre-rolls | 5.25 g · 7-pack | $40 | $7.62/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | KTDN - Chem i95 - Pre-Rolls - 7 pck Pre-rolls | 5.25 g | $40 | $7.62/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Glazed Onionz | Joints | 0.75g | 7pk Pre-rolls | 5.25 g · 7-pack | $40 | $7.62/g | Brothers Cannabis Brewer · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Izi - Cherry Fritter Pre-Roll .5G Five Pack Pre-rolls | 2.5 g | $19.30 | $7.72/g | HighNorth Mystique of Maine - Brewer Brewer · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Brewer pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Brewer price: $9.36 per gram (middle of $6.71–$10.53). That works out to about $32.76 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Brewer publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Brewer price data: cheapest weed in Brewer, cheap ounces, Brewer flower price index, Brewer deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maine dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.