| 1 | High Coast 1G 1:1 THC+CBD Cartridge - Dragon Berry (Sativa) | 1/10 g | $20 | $2/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pamolab | Fruity Cereal OG | Distillate Nimbus Disposable | 2g | 2 g | $35 | $17.50/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pamolab | Razz Muffin | Distillate Nimbus Disposable | 2g | 2 g | $35 | $17.50/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pamolab | Berry White | Nimbus Disposable | 2g | 2 g | $35 | $17.50/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pamolab | Strawnana | Distillate Nimbus Disposable | 2g | 2 g | $35 | $17.50/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pamolab | Rainbow Belts | Distillate Disposable | 2g | 2 g | $35 | $17.50/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pamolab | Strawberry Diesel | Distillate Nimbus Disposable | 2g | 2 g | $35 | $17.50/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | High Coast 1G THC Cartridge - ATF (Sativa) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Strawberry Amnesia 1G Vape Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | High Coast 1G THC Cartridge - Banana Runtz (Hybrid) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Ice Cream Cake 1G Vape Cart | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | High Coast 1G THC Cartridge - Biscotti (Indica-Dominant Hybrid) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Do-Si-Dos 1G Vape Cart | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Juicy Jack 1G Vape Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | High Coast 1G THC Cartridge - Blueberry (Indica) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Nerdz 1G Vape Cart | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | High Coast 1G THC Cartridge - Yoda OG (Indica) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Kush Mints 1G Vape Cart | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Chocolope 1G Vape Cart Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | High Coast 1G THC Cartridge - Chemdawg (Hybrid) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Caramel Apple Gelato 1G Vape Cart | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Candy Land 1G Vape Cart | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Unicorn Piss (H) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Tropical Zkittles (S) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Super Lemon Haze (S) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Runtz (H) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Purple Punch (I) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Pink Panther (H) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Pie Hoe (H) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Northern Lights (I) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Mai Tai (S) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Key Lime Pie (H) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Ice Cream Cookies (I) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Gruntz (H) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Grape Ape (I) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cadillac Distillate Cartridge 1g - Alaskan Thunder Fuck (S) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | High Coast 1G THC Cartridge - Clementine (Sativa) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Blueberry Headband 1G Vape Cart | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Blue Dream 1G Vape Cart | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | High Coast 1G THC Cartridge - Diablo OG (Indica-Dominant Hybrid) | gram | $20 | $20/g | Harvest Goddess Lebanon · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |