| 1 | District Cannabis Diamond Quickies .9g (2 x 0.45g) - Pavé Infused Pre-rolls | 9/10 g · 2-pack | $25 | $1.25/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Runtz x Gelato 2-PackKoa Cannabis Co · Infused Pre-rolls | 7/10 g · 2-pack | $20 | $2/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Beach Cake Diamond Infused Pre-Roll 2ctDistrict Cannabis · Infused Pre-rolls | 9/10 g · 2-pack | $25 | $2.50/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Super Silver Dawg | Diamond Infused Pre-Rolls 2ctDistrict Cannabis · Infused Pre-rolls | 9/10 g · 2-pack | $25 | $2.50/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mfused 1g Twisted Fatties Infused Multipack (2 x 0.5g) - Blue Dream Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $21.25$2515% off | $10.63/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mfused 1g Twisted Fatties Infused Multipack (2 x 0.5g) - Maui Pineapple Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $21.25$2515% off | $10.63/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mfused 1g Twisted Fatties Infused Multipack (2 x 0.5g) - Granddaddy Purp Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $21.25$2515% off | $10.63/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mfused 1g Twisted Fatties Infused Multipack (2 x 0.5g) - Lemon Loops Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $21.25$2515% off | $10.63/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mfused 1g Twisted Fatties Infused Multipack (2 x 0.5g) - Baja Blazed Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $21.25$2515% off | $10.63/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Evermore "Happy-ER J's" 2 x 0.5g Bubble Hash Infused Preroll - Huckleberry Soda 5 x House Blends Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $25 | $12.50/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sunshine #4 Diamond Duster IPRJ 1.0gSunMed Growers · Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Dark Rainbow Diamond Duster IPRJ 1.0gSunMed Growers · Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | SunMed 1g Single Diamond Dust Infused Preroll - Gush Mints Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | SunMed 1g Single Diamond Dust Infused Preroll -Sour Diesel Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Panama Red Diamond Duster Infused Pre Roll 1.0gSunMed Growers · Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Rove 1g Multi-Pack Rosin Infused Preroll (2 x 0.5g) - Jack Herer Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $30 | $15/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Rove 1g Multi-Pack Rosin Infused Preroll (2 x 0.5g) - Super Lemon G Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $30 | $15/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Rove 1g Multi-Pack Rosin Infused Preroll (2 x 0.5g) - Pink Certz Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $30 | $15/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | SunMed .5g Single Diamond Dust Infused Preroll - SDG OG Infused Pre-rolls | 1/2 g | $8 | $16/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | lilac diesel | Infused Minis | 0.5g | 5pkNature's Heritage · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Hellavated Juicy Stickz | Blueberry Dream | 0.5g Infused Pre Roll (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Nirvana Cannabis - Downtown Baltimore Baltimore · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Gelato Cake | Diamond Infused Quickies | 0.45g mini joints 5ctDistrict Cannabis · Infused Pre-rolls | 2.25 g · 5-pack | $40 | $17.78/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Beach Cake | Diamond Infused Quickies | 0.45g mini joints 5pkDistrict Cannabis · Infused Pre-rolls | 2.25 g · 5-pack | $40 | $17.78/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Blueberry Kush | Infused Minis | 0.5g each | 5pkRYTHM · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45 | $18/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Pineapple Express | Infused Minis | 0.5g | 5pkStrane · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45 | $18/g | Nirvana Cannabis - Downtown Baltimore Baltimore · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Compound Z | Infused Joints | 0.5g | 5pkStrane · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45 | $18/g | Nirvana Cannabis - Downtown Baltimore Baltimore · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | RYTHM 5 Pack Remix Infused Pre Roll Maui Wowie [.5g]RYTHM · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45 | $18/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Larry Bird Mintz | Infused Minis | 0.5g | 2pkNature's Heritage · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $20 | $20/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Chocolatina | Infused Minis | 0.5g | 2pkNature's Heritage · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $20 | $20/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Beezle Stingers | Loud Cake | 1.0G Live Rosin Infused Pre Roll (1pk) Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Nirvana Cannabis - Downtown Baltimore Baltimore · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Dogwalkers 1g Infused Preroll - Afternoon Delight #4 Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Dogwalker 1g Single Infused Preroll - OG Kush Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Banana Tree | Infused Minis | 0.35g | 5pkKind Tree · Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $35 | $20/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | ice cream banger | Infused Joints | 0.35g | 5pkKind Tree · Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $35 | $20/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Old Pal | Chemdawg | Infused Minis | 0.5g each | 5pkOld Pal · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $50 | $20/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Hellavated Juicy Stickz | Mango Dragon | 0.75g Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 3/4 g | $18 | $24/g | Nirvana Cannabis - Downtown Baltimore Baltimore · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Hellavated Juicy Stickz | Clementine | 0.75g Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 3/4 g | $18 | $24/g | Nirvana Cannabis - Downtown Baltimore Baltimore · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Hellavated Juicy Stickz | Strawberry Haze | 0.75g Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 3/4 g | $18 | $24/g | Nirvana Cannabis - Downtown Baltimore Baltimore · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | RYTHM Remix Infused Pre Roll Mai Tai [1g]RYTHM · Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | REMIX Strawberry Sour Diesel Infused Pre-Roll 1gRYTHM · Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |