Cheapest carts & vapes in Baltimore, MD
Cheapest right now: Fingerboard Farm - CBD Coffee Pods - 6pk at The Forest Baltimore — $19.60 ($3.27 per cartridge)
874 comparable vape pens listings at 8 Baltimore dispensaries · ranked per cartridge · updated Oct 2, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fingerboard Farm - CBD Coffee Pods - 6pk Vape Pens | each · 6-pack | $19.60$2830% off | $3.27/piece | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cherry AK | AiroPod - Strain Series | 0.5g Pod Airo Brands · Vape Pens | 3/10 g | $35 | $3.50/g | GreenLabs Baltimore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pink Palmer | AiroPod - Artisan Series | 0.5g Pod Airo Brands · Vape Pens | 3/10 g | $35 | $3.50/g | GreenLabs Baltimore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Yocan B-smart Slim Twist 320 mAh Vari (var) Vape Pens | each | $8.50 | $8.50/piece | Blair Wellness Center Baltimore · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pulsar 510 DL Lite Cartridge Vape (black) Vape Pens | each | $16 | $16/piece | Blair Wellness Center Baltimore · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Cheese Distillate Vape 0.5g SunMed Growers · Vape Pens | 1/10 g | $18$2528% off | $18/piece | Storehouse Cannabis Dispensary Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Ooze - Slim Pen - Mary Jade Vape Pens | gram | $18 | $18/g | GreenLabs Baltimore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Layer Cake Liquid Diamonds and Sauce Disposable District Cannabis · Vape Pens | 2 g | $39$6035% off | $19.50/g | GreenLabs Baltimore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Groove Cara Variable Voltage Concentrate Pen Vape Pens | each | $20 | $20/piece | Blair Wellness Center Baltimore · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Watermelon Jolly | Disposable | 2g Evermore Cannabis Company · Vape Pens | 2 g | $40 | $20/g | Cookies Baltimore Cannabis Dispensary Baltimore · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Ooze - Slim Pen 2.0 - Polar Pearl Vape Pens | each | $20.40 | $20.40/piece | GreenLabs Baltimore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Ooze - Slim Pen 2.0 - Rasta Vape Pens | each | $20.40 | $20.40/piece | GreenLabs Baltimore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ooze - Slim Pen 2.0 - Panther Black Vape Pens | gram | $20.40 | $20.40/g | GreenLabs Baltimore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Ooze - Slim Pen 2.0 - Hype Engine Vape Pens | each | $20.40 | $20.40/piece | GreenLabs Baltimore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Ooze - Slim Pen 2.0 - Atomic Pink Vape Pens | gram | $20.40 | $20.40/g | GreenLabs Baltimore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Beezle - Glass Slipper - 1g Vape Refill Vape Pens | gram | $21$3540% off | $21/g | GreenLabs Baltimore · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Peach Lemonade x Strawnana | FSE BOMA Dispo. Vape Pens | gram | $21$3030% off | $21/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pave Liquid Diamonds and Sauce Disposable District Cannabis · Vape Pens | 2 g | $42$6030% off | $21/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cherry Limeade Cake Liquid Diamonds and Sauce Cartridge District Cannabis · Vape Pens | 2 g | $42$6030% off | $21/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cherry Limeade Cake Liquid Diamonds and Sauce Disposable District Cannabis · Vape Pens | 2 g | $44$5520% off | $22/g | Star Buds Cannabis Dispensary Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Banana Acai Mints Liquid Diamonds & Sauce Disposable District Cannabis · Vape Pens | 2 g | $44$5520% off | $22/g | Star Buds Cannabis Dispensary Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Rainbow Belts | Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $45.50$6530% off | $22.75/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Beach Cake | Liquid Diamonds & Sauce Disposable Vape Pens | 2 g | $45.50$6530% off | $22.75/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Blackberry Boom | Disposable Vape Pens | 2 g | $45.50$6530% off | $22.75/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cereal Milk | Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $45.50$6530% off | $22.75/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Apples & Banana | Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $45.50$6530% off | $22.75/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Root Beer | Disposable Vape Pens | 2 g | $45.50$6530% off | $22.75/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Watermelon Splash | Disposable Vape Pens | 2 g | $45.50$6530% off | $22.75/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | &Shine 1g Disposable - Northern Lights &SHINE · Vape Pens | 2 g | $45.50$6530% off | $22.75/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cherry Limeade Cake Liquid Diamonds and Sauce Disposable District Cannabis · Vape Pens | 2 g | $45.50$6530% off | $22.75/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Durban Poison | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $23.10$3330% off | $23.10/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blue Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $23.10$3330% off | $23.10/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Northern Lights | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $23.10$3330% off | $23.10/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Summer Lemon | ONE Disposable | 1.5g Equity Extracts · Vape Pens | 1.5 g | $35$5030% off | $23.33/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Orange Creme | ONE Disposable | 1.5g Equity Extracts · Vape Pens | 1.5 g | $35$5030% off | $23.33/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Blue Razz Slushie | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Snoop OG | Vape Cart Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Madd Fruit | Vape Cart Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Shivering Strawberry | Vape Cart Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | White Widow | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | The Forest Baltimore Baltimore · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Baltimore vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Baltimore price: $40 per gram (middle of $28–$62).
- 100% of priced vape pens listings in Baltimore publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Baltimore price data: cheapest weed in Baltimore, cheap ounces, Baltimore flower price index, Baltimore deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.