Cheapest flower in Frederick, MD
Cheapest right now: Roll One Jet Fuel Whole Flower 3.5g at Curaleaf Dispensary Frederick — $18 ($5.14 per gram)
562 comparable flower listings at 2 Frederick dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Roll One Jet Fuel Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $18$3040% off | $5.14/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Kind Tree Tri-State Black Banana Whole Flower 14g Flower | half ounce | $72$12040% off | $5.14/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Ridgelion Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Slingria Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Biscotti Cake Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Find. Silver Dollar Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Berry Medley Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. Raspberry Parfait Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Find. Island Bloom Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find. Wrong Holler Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Find. Tropicanna Banana Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Find. Modified Goat Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Find. Apple Tarts Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find. Nuclear Burst Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find. Orange Z + Mimosa Kush Mints Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Find. Orange Z Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Find. Agent Z Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Find. Thai Sunrise Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Find. B.A.M Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Find. Primary Colors Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Find. Bulbz Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Find. Crusty Crustacean Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Find. Dosiface Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Find. Half Moonana Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Find. Hollaback Hawaiian Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Find. Wrong Holler Whole Flower 7g Flower | quarter | $39.20$5630% off | $5.60/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Find. Apple Z Whole Flower 7g Flower | quarter | $39.20$5630% off | $5.60/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Find. Bulbz Whole Flower 7g Flower | quarter | $39.20$5630% off | $5.60/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Find. Thai Sunrise Whole Flower 7g Flower | quarter | $39.20$5630% off | $5.60/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Find. Primary Colors Whole Flower 7g Flower | quarter | $39.20$5630% off | $5.60/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Find. Dosiface Whole Flower 7g Flower | quarter | $39.20$5630% off | $5.60/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Find. Tarts Whole Flower 7g Flower | quarter | $39.20$5630% off | $5.60/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Find. Orange Z Whole Flower 7g Flower | quarter | $39.20$5630% off | $5.60/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Find. Hollaback Hawaiian Whole Flower 7g Flower | quarter | $39.20$5630% off | $5.60/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Find. Biscotti Cake Whole Flower 7g Flower | quarter | $39.20$5630% off | $5.60/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Find. Tourist Trap Whole Flower 7g Flower | quarter | $39.20$5630% off | $5.60/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Meadow Mountain Sweet Relief 7g - CBG Flower | each | $40 | $5.71/g | SweetBuds Dispensary Frederick · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Find. Permanent Marker Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Find. Wrong Holler Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Find. Tri Berry Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Curaleaf Dispensary Frederick Frederick · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Frederick flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Frederick price: $10 per gram (middle of $7.14–$12.86). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Frederick publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Frederick price data: cheapest weed in Frederick, cheap ounces, Frederick flower price index, Frederick deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.