Cheapest pre-rolls in Kensington, MD
Cheapest right now: Apple Fritter Sidekicks 2pk Pre-Roll at Crabtree Dispensary — $10 ($1 per gram)
57 comparable pre-rolls listings at 1 Kensington dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Apple Fritter Sidekicks 2pk Pre-Roll Pre-rolls | 7/10 g · 2-pack | $10 | $1/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Jelly Donuts x GMO 7pk Pre-Rolls Pre-rolls | quarter · 7-pack | $40 | $5.71/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pineapple 99 | Joints | 1g | 7pk LEGEND · Pre-rolls | quarter · 7-pack | $44 | $6.29/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Toasty 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $18$2425% off | $7.20/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Meteor Kush 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $19.50$2625% off | $7.80/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Halo Kush 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $19.50$2625% off | $7.80/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | 410 Fuel 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $19.50$2625% off | $7.80/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Biscotti Brulee 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $19.50$2625% off | $7.80/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Platinum Lemon Cherry Gelato | Minis | 0.5g | 2pk Seed & Strain · Pre-rolls | gram · 2-pack | $8 | $8/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lemon Splash Pre-Roll Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Juicee J | Mini Joints | 0.5g | 5pk Strane · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $22 | $8.80/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Jet Fuel Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Highaleah 2-pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1225% off | $9/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Astrozane 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $9 | $9/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Roll One | Do-Si-Lato | Joint | 1g Roll One · Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Lemon Skunk Pre-Roll Pack 1.0g SunMed Growers · Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lilac Diesel 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Twin Peaks 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Alaskan Thunder F Pre-Rolls - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cap Junky | Joints | 1g Triple Seven · Pre-rolls | gram | $10.50$1425% off | $10.50/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Lemondary | Georgies | 5 Pack Pre-Roll | 2.5g Grow West Cannabis Company · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $26.25$3525% off | $10.50/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Apollo 22 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $27$3625% off | $10.80/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Berry Payton Pre-Roll Pack 6ct District Cannabis · Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $33 | $11/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Alien Mints 2pk Pre-Rolls Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | SDG OG 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cherry Chem Pre-Roll Pack 2ct District Cannabis · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Purple Punch 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Sour Diesel Pre Roll 1.0g/2 Pack SunMed Growers · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Golden Pineapple 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Infinity Linx | Mini Joints | 0.5g | 2pk Strane · Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Black Oishii 5pk Pre-Rolls Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Josh D OG Kush 5pk Pre-Rolls Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $22.50$3025% off | $12.86/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Beach Cake Pre-Roll Pack 6ct District Cannabis · Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $40 | $13.33/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | SDG OG 0.5g Pre Roll Tube SunMed Growers · Pre-rolls | 1/2 g | $7 | $14/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Chem de la Chem Pre-Roll Pre-rolls | 1/2 g | $7 | $14/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Sour Diesel 0.5g Pre Roll Tube SunMed Growers · Pre-rolls | 1/2 g | $7 | $14/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Blissful Wizard 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $14 | $14/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Wedding Pie 2pk Pre-Roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $14 | $14/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Space Cowgirl | Joints | 1g | 2pk Flower by Edie Parker · Pre-rolls | gram · 2-pack | $14 | $14/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Astro GMO 5pk Pre-Roll Pre-rolls | 2 g · 5-pack | $28 | $14/g | Crabtree Dispensary Kensington · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Kensington pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Kensington price: $12 per gram (middle of $7.80–$15.20). That works out to about $42 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Kensington publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Kensington price data: cheapest weed in Kensington, cheap ounces, Kensington flower price index, Kensington deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.