| 1 | Organic Remedies | Concentrate | - Washington County Cookies - Cured Sugar | 3.5g Concentrates | eighth | $80 | $22.86/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Organic Remedies | Concentrate | - Blue Beach Haze | Cured Badder 3.5g Concentrates | eighth | $80 | $22.86/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Belushi Farms | Concentrate | - Hashburger | Live Resin Batter | 3.5g Concentrates | eighth | $80 | $22.86/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cookies | Concentrate - Mexican Flan | 3.5g Concentrates | eighth | $80 | $22.86/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Organic Remedies | Concentrate | - Pillow Lava | Cured Badder 3.5g Concentrates | eighth | $80 | $22.86/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Organic Remedies | Concentrate | - Cherlato | Live Sugar 2g Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | SunMed | Live Resin Batter | - Chem de la Chem | 1g Concentrates | gram | $30 | $30/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Ice Cream Cake Live Resin Batter 1.0gSunMed Growers · Concentrates | gram | $30 | $30/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | GMO x Skywalker OG Cured Resin Shatter 1.0gSunMed Growers · Concentrates | gram | $30 | $30/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | SunMed | Shatter | - Pineapple Express | Cured Resin Shatter 1g Concentrates | gram | $30 | $30/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | SunMed | Shatter | - Tree Breath | Cured Resin Shatter 1g Concentrates | gram | $30 | $30/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Space Monkey Live Resin Batter 1.0gSunMed Growers · Concentrates | gram | $30 | $30/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Spritzer Live Resin Batter 1.0gSunMed Growers · Concentrates | gram | $30 | $30/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Strawberry Candy #4 Cured Resin Shatter 1.0gSunMed Growers · Concentrates | gram | $30 | $30/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | SunMed | Live Resin Batter | - White Runtz x London Pound Cake 75 | 1g Concentrates | gram | $30 | $30/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Organic Remedies | Concentrate | - Strawberry Passion Punch | 1g Concentrates | gram | $32 | $32/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Organic Remedies | Concentrate | - Thunder Mantis | 1g Concentrates | gram | $32 | $32/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Organic Remedies | Concentrate | - UV Runtz - Cured Badder | 1g Concentrates | gram | $32 | $32/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Papaya Live Resin Cake Badder | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Evermore | Concentrates | - Rainbow Push Pop 4 Live Resin Cake Badder | 1.0g Concentrates | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Evermore | Concentrates | - Zushi BOP Live Resin Cake Badder | 1g Concentrates | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Fruit Loot #5 | Live Resin Badder | 1g | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Rythm | Concentrate | - Jet Fuel OG Terp Sap | 1g Concentrates | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Rythm | Concentrate | - Golden Pineapple Live Resin | 1g Concentrates | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Evermore | Concentrates | - Boplicious Live Resin Cake Badder | 1g Concentrates | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Couch Crasher | Live Resin | 1g | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Dreadbread | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Brownie Scout | Live Resin | Budder | 1g | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Nature's Heritage | Concentrate - Lamb's Bread Live Sugar | 1g Concentrates | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Black Maple #22 | Live Resin | 1g | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | SunMed | Diamonds and Sauce - | Now N' Laterz | 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | SunMed | Diamonds and Sauce - | Ice Cream Cake | 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Dr. Solomon's | RSO Syringe | - Gazzurple | 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | THCa Isolate 1.0gSunMed Growers · Concentrates | gram | $50 | $50/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sunset Rozay | Solventless | RSO | 1g | gram | $50 | $50/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | 1:1 RSO | Solvent | 1g | gram | $50 | $50/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Organic Remedies | Concentrate | - Gelato Ice Cream | Live Badder 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dr. Solomon's | RSO Syringe | - Creamsicle Sunset | 1g Concentrates | gram | $50 | $50/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dr. Solomon's | RSO Syringe | - Cherry Maui | 1g Concentrates | gram | $55 | $55/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Dr. Solomon's | RSO Syringe | - L'Orange | 1g Concentrates | gram | $55 | $55/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |