| 1 | Hellavated | Cloud Bar | - Water 'Yer Melon | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Green | Live Disposable | - Chemdawg | 2g Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hellavated | Cloud Bar | - Mango Dragon | 2g Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cherry Pineapple Zlushie Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Maui Berry Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Orange Apricot Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tropical Z Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Evermore | Vape Cartridge | - Fruiter Cereal | 0.5g 510 Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Evermore | Vape Cartridge | - Confetti Cake | 0.5g 510 Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | White Gummy Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | In House | Vape Cartridge - Guava | 0.5g 510 Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Huckleberry Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Spearmint Supreme Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Super Sour Peach Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | InHouse | Vape Cartridge | - White Widow 5:1 THC:CBG | 0.5g 510 Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Grape Moscato | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cookies | Vape Cartridge | - Ridgeline Lantz | 0.5g 510 Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pink Lemonade Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Blue Cheese Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Rocket Pop Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Blue Dream Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | InHouse | Vape Cartridge | - Acapulco Gold | 0.5g 510 Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Maui Wowie Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $20 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Bacio Gelato Distillate Vape 1.0g | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | InHouse | Vape Cartridge | - Tangie | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | InHouse | Vape Cartridge | - Acapulco Gold | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Honeydew Kush Distillate Vape 1.0g | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Hellavated | Vape Cart. | - Tropicalez Punch | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Hellavated | Vape Cart. | - Strawberry Haze | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Knock Knock | Vape Cartridge - Animal Face | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Knock Knock | Vape Cartridge - Blue Dream | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Knock Knock | Vape Cartridge - Blue Milk | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Knock Knock | Vape Cartridge - Grape Stomper | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Knock Knock | Vape Cartridge - King Louie XIII | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Hellavated | Vape Cart. | - Peach Cobbler | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Hellavated | Vape Cart. | - Passion Fruit | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Hellavated | Vape Cart. | - Melon Sherbert 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | London Pound Cake Distillate Vape 1.0g | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Hellavated | Vape Cart. | - Maui Sunrise | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Hellavated | Vape Cart. | - Mango Dragon | 1g 510 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Stoked Dispensary La Vale · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |