Cheapest infused pre-rolls in Lanham, MD
Cheapest right now: HiRoller | Kabuki Sour | 7.0G Infused Pre-Roll Kit at Jenny's Dispensary — $65 ($9.29 per gram)
11 comparable infused pre-rolls listings at 1 Lanham dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HiRoller | Kabuki Sour | 7.0G Infused Pre-Roll Kit Infused Pre-rolls | quarter | $65 | $9.29/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hellavated Juicy Stickz | Clementine | 0.75g Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | 3/4 g | $15 | $20/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | LORE | Dough Drop | Infused Joint | 1g Ceres Naturals · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mini Melts | Chem Mints | 0.5g Infused Pre Roll (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $50 | $20/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mini Melts | Sunshine Gas | 0.5g Infused Pre Roll (5pk) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $50 | $20/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | KOA | INDICA | 0.35g Live Resin Infused Pre Rolls (10pk) Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $80 | $22.86/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Candy Mintz | Infused Joint | 1g Eden Solventless · Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grape Gushers | Infused Joint | 1g Eden Solventless · Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Alaskan Breeze | Infused Joint | 1g Eden Solventless · Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Rove | Pink Certz - Premier Rosin | 0.5g Infused Pre-Rolls (2pk) Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $30 | $30/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Rove | Sour OG Chem - Premier Rosin | 0.5g Infused Pre-Rolls (2pk) Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $30 | $30/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Lanham infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lanham price: $22.86 per gram (middle of $20–$30). That works out to about $80.01 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Lanham publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lanham price data: cheapest weed in Lanham, cheap ounces, Lanham flower price index, Lanham deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.