Cheapest flower in Lanham, MD
Cheapest right now: Old Pal | Melon Fuel - Ready to Roll | 14.0G Pre-Ground Flower at Jenny's Dispensary — $70 ($5 per gram)
81 comparable flower listings at 1 Lanham dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Old Pal | Melon Fuel - Ready to Roll | 14.0G Pre-Ground Flower Flower | half ounce | $70 | $5/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cherry Pie OG Flower (14g) SunMed Growers · Flower | half ounce | $75$806% off | $5.36/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Commerce City Kush Flower (14g) SunMed Growers · Flower | half ounce | $75$10025% off | $5.36/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | In House | Blueberry | 3.5G Flower | eighth | $20$3033% off | $5.71/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Nature's Heritage | Governmint Oasis | 28.0G Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Modern Flower | GMO Lato | 3.5g Pre Packed Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | AK-47 Flower (3.5g) SunMed Growers · Flower | eighth | $25$3529% off | $7.14/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grow West | Cherry Chocolate Widow | 3.5G Gold Flower | eighth | $25$3017% off | $7.14/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blueberry Crumb Cake | Flower | 3.5g Evermore Cannabis Company · Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Animal Mint Cookies | Big Buds | 3.5g Nature's Heritage · Flower | eighth | $25$4038% off | $7.14/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Just Flower | Head Hunter | 4.0G Pre Packed Flower | 4 g | $30$4025% off | $7.50/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Midnight Circus Evermore Cannabis Company · Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Sunmed | Peach Crescendo | 1.0G HP Flower | gram | $8$1233% off | $8/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Maryland Herb Co. | Black Maple | 1.0G HP Flower | gram | $8$1020% off | $8/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Sunmed | Burnt Orange | 1.0G HP Flower | gram | $8$1233% off | $8/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Berry Payton Flower District Cannabis · Flower | gram | $8$1233% off | $8/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Maryland Herb Co. | Lava Lamp | 1.0G HP Flower | gram | $8$1020% off | $8/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Modern Flower | Fruit Gushers | 1.0g HP Flower | gram | $8$1233% off | $8/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Violet Sky: Flower (3.5g) - Khalifa Kush Khalifa Kush · Flower | eighth | $30$3514% off | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Electric Berry Bliss | Wildflower | Sun-Grown Untrimmed Flower Grow West Cannabis Company · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Double Krush | Big Buds | 3.5g Nature's Heritage · Flower | eighth | $30$4533% off | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Fade Co. | Pie Hoe | 3.5g HP Flower | eighth | $30$3514% off | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Alaskan Thunder F*** Flower (3.5g) SunMed Growers · Flower | eighth | $30$4025% off | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | District Cannabis | Florida Wedding | 3.5G Pre Packed Flower | eighth | $30$3514% off | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | District Cannabis | Beach Cake | 3.5G Pre Packed Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Ice Cream Cake Evermore Cannabis Company · Flower | eighth | $30$4533% off | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Curio Wellness | Carolina | 7g Pre-Packed Flower | quarter | $60 | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Fade Co. | Grape Do-Si | 14.0g Pre Packed Flower | half ounce | $120$1308% off | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Curio Wellness | Mama Marmalade | 14.0G Baby Buds Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Brownie Scout | Big Buds | 14g RYTHM · Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Just Flower | Maui Wowie | 4.0G Pre Packed Flower | 4 g | $35$4522% off | $8.75/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Curio Wellness | Garlic Breath | 5.0G Baby Buds Flower | 5 g | $45$5518% off | $9/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Curio Wellness | Pineapple OG | 5.0G Baby Buds Flower | 5 g | $45$5518% off | $9/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Curio Wellness | Prometheus | 5.0G Baby Buds Flower | 5 g | $45$5518% off | $9/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Curio Wellness | Kush Mints | 5.0G Baby Buds Flower | 5 g | $45$5518% off | $9/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Curio Wellness | Smiling Dog | 5.0G Baby Buds Flower | 5 g | $45$5518% off | $9/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Find | Bottomless Mints | Smalls | 7g Find · Flower | quarter | $65 | $9.29/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Curio Wellness | Fuji | 14.0G Baby Buds Flower | half ounce | $130 | $9.29/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Tarts Smalls - 3.5g Flower Grassroots · Flower | eighth | $35$4522% off | $10/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Strane | Yoshi Kush | 3.5G Flower | eighth | $35$4013% off | $10/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Lanham flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lanham price: $10 per gram (middle of $7.14–$12.86). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Lanham publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lanham price data: cheapest weed in Lanham, cheap ounces, Lanham flower price index, Lanham deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.