| 1 | District Cannabis | Lemon Royale | Liquid Diamond & Sauce | 2.0G Pod Vape Pens | 2 g | $44$5520% off | $22/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | District Cannabis | Beach Cake | Liquid Diamond & Sauce | 2.0G Pod Vape Pens | 2 g | $44$5520% off | $22/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Valhalla | Lemon Lime | 1.0g Natural Terpene Cart Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bubba Kush | Cartridge | 1g | gram | $30$4025% off | $30/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Roll One | 9lb Hammer | 1.0g Vape Cart Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | District Cannabis | Gelato Cake | 2.0g Liquid Diamonds & Sauce Pod Vape Pens | 2 g | $60$7520% off | $30/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Roll One | GG4 | Disposable | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | BRIQ 2 Legacy Series King Louis XIII 2g | 2 g | $64$8020% off | $32/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | BRIQ 2 Flavor Series Pineapple Express 2g | 2 g | $64$8020% off | $32/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | UB Good | Pineapple Cake - Chill | 1.0G Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Mai Tai | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | UB Good | Blue Rush - Spark | 1.0G Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | UB Good | Watermelon Punch - Spark | 1.0G Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | UB Good | Pink Lemonade - Boost | 1.0G Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | UB Good | Grape Krush - Chill | 1.0G Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | UB Good | Banana Split - Balance | 1.0G Vape Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Hellavated | Maui Sunrise | 1.0g Vape Cart Vape Pens | gram | $35$4013% off | $35/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Hellavated | Strawberry Haze | 1.0g Vape Cart Vape Pens | gram | $35$4013% off | $35/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Legend | Bubblegum OG | 1.0G Live Terp Cart Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Select [Legacy Series] | Ray Charles | 1.0G BRIQ2 Disposable Vape Pens | gram | $36$4520% off | $36/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Select [Flavor Series] | Watermelon Ice | 1.0g BRIQ2 Disposable Vape Pens | gram | $36$4520% off | $36/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Select [Flavor Series] | Baja Smash | 1.0g BRIQ2 Disposable Vape Pens | gram | $36$4520% off | $36/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Lore | Blackberry Gelato | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | District Cannabis | Gelato Cake | 1.0g Liquid Diamonds & Sauce Cart Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Orange Oasis | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Strawberry Pie | AiroPod - Strain Series | 1g Pod | gram | $40 | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Rocket Pop Distillate Disposable Vape 1.0g | gram | $40$5020% off | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | NYC Diesel | Spirits | Distillate Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | London Pound Cake Distillate Disposable Vape 1.0g | gram | $40$5020% off | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Honeydew Kush Distillate Disposable Vape 1.0g | gram | $40$5020% off | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Juicee J | 510 Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Valhalla | Rainbow Push Pop | 1.0g Natural Terpene Cart Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Banana Munson Distillate Disposable Vape 1.0g | gram | $40$5020% off | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Dompen | Luna CBN + Indica | 1.0g Vape Cart Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Gas Cake | 510 Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Lore | Grape Ape | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | AiroPro | Tres Leches | 1.0g Pod Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Lemon Jack | AiroPod - Strain Series | 1g Pod | gram | $45 | $45/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Beezle | Scented Marker | 0.5g Buzz Vape Cart Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Beezle | Orange Apricot | 0.5G Buzz Vape Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Jenny's Dispensary Lanham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |