| 1 | Glue Dream (HI) 7g | Preground | Offbrand Flower | quarter | $28 | $4/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Frodo Squeeze (HI) 7g | Preground | Offbrand Flower | quarter | $28 | $4/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Frodo Squeeze (H) 7g | Little Nugs | Offbrand Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Zesty Parm | Smalls | 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | NF1 (H) 7g | Little Nugs | Offbrand Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Bubbles Blueberry (HI) 7g | Little Nugs | Offbrand Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Oakstradam (HI) | 7g | Buds | Cowboy Kush Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | RITUAL | Bacio Gelato | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $60 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Blue Dream (HS) | 14g | Buds | Cowboy Kush Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Special Ops (H) | 14g | Buds | MAC Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Oakstradam (HI) | 14g | Buds | Cowboy Kush Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Northern Lime Lights (S) | 14g | Buds | Farmer's Cut Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Jamberry (HS) 14g Buds Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | RITUAL | Hella Jelly | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $60 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | RITUAL | Exaltation | Popcorn Buds | 14g | half ounce | $60 | $4.29/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Mr Anderson (I) | 28g | Buds | Realm Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Fruit Realm | Blurberry | 28g Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Dante's Inferno #10 (H) | 3.5g | NEA Flower | eighth | $16 | $4.57/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Melonade Gibson (S) | 7g | Mini Buds | Trees Co. Flower | quarter | $32 | $4.57/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Forbidden Spice (HS) 14g Buds Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Scotch & Soda (HI) | 14g | BUDS | In House Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Permanent Chimera (HI) | 14g | Buds | In House Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Fluffhead | Big Buds | 14g | half ounce | $65 | $4.64/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Yuzu Sour (H) | 14g | BUDS | In House Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Space Center (HI) | 14g buds | Mass Alternative Care Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Frozen Dessert (H) | 14g | BUDS | In House Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Medellin (HI) | 14g | BUDS | In House Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Forbidden Spice (HS) | 7g Smalls | Mass Alternative Care Flower | quarter | $35 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Sweet Spot (H) | 7g | Buds | Sparq Flower | quarter | $35 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | 7g Flower- Warheads | quarter | $35 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Zombie (I) | 7g buds | Mass Alternative Care Flower | quarter | $35 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Smalls | 7G | quarter | $35 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Farmer's Cut | Sade | Smalls | 7G | quarter | $35 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Forbidden Blueprint (HI) | 14g | BUDS | In House Flower | half ounce | $70 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Frosted Cherry (H) | 14g | Small Buds | Sparq Flower | half ounce | $70 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Warheads (S) | 14g | Small Buds | Sparq Flower | half ounce | $70 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Double Stuffed (I) | 14g | BUDS | In House Flower | half ounce | $70 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Cap Junky (H) | 14g | BUDS | In House Flower | half ounce | $70 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Meyer Hashsky (HI) | 3.5g | Cultivators Classic Flower | eighth | $18 | $5.14/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Juice Leak (S) | 14g | Buds | Realm Flower | half ounce | $72 | $5.14/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |