| 1 | Tar Tubes Disposable Vape Pens | each | $15 | $15/piece | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blueberry Muffin | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Lemon Slushie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Grape Pop | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20 | $20/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Fruity Champagne (I) | 1g | Cart | Sapura Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Grape Durban | Cartridge | 1g | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Mendo Sky (H) | 1g | Cart | Sapura Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Gelonade (H) | 1g | Cart | Sapura Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Orange Chameleon (H) | 1g | Distillate Cart | Sparq Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Wildberry Mist (I) | 1g | Cart | Sapura Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | 1g Cart-GG4 | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Sour Bubblegum (S) | 1g | Cart | Sapura Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | 1g Cart-GDP | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Blue Pineapple Razz (S) | 1g | Cart | Sapura Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Strawberry Cereal (S) | 1g | Cart | Sapura Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | 1g Cart-Hardcore OG | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Tangieland (S) | 1g | Cart | Sapura Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Tropical Diesel | Cartridge | 1g | gram | $22 | $22/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Peach Rings (H) | 1.5g | Disposable Vape | Hi Lo Vape Pens | 1.5 g | $35 | $23.33/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Cranpom (H) | 1.5g | Disposable Vape | Hi Lo Vape Pens | 1.5 g | $35 | $23.33/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Watermelon Splash (H) | 1.5g | Disposable Vape | Hi Lo Vape Pens | 1.5 g | $35 | $23.33/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Alaskan Thunder Fuck | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $12 | $24/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Afgoo | Cartridge | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $12 | $24/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Grape Ape | 510 Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Chicken N' Waffles | Full Sprectrum Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Stingers | Green Apple Crack | 510 Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Stingers | Wedding Cake | 510 Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Dream Queen | Full Sprectrum Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Gazzurple | Full Spectrum Cartridge | 1g | gram | $25 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Watermelon Z (I) | 1g | Vape Cart | Stingers Sweets Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Staycation (H) | 2g | Disposable Vape | Holiday Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Peach Nectar (S) | 2g | Disposable Vape | Northern Grown Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Red Berry Sherb (S) | 2g | Disposable Vape | Northern Grown Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Kosher Tangie (HI) | 2g | Disposable Vape | Northern Grown Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Airplane Mode (THC/CBG) (H) | 2g | Disposable Vape | Holiday Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | bali hai mai tai | Disposable | 2g | 2 g | $50 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Cujo's Revenge | Disposable | 2g | 2 g | $50 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Purple Grapewreck (I) | 2g | Disposable Vape | Northern Grown Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Cape Cod Cranberry (S) | 2g | Disposable Vape | Northern Grown Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Jeeter | Pink Lemon | Premium Diamonds Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |