| 1 | Sunburst #5 (S) | 1g | Pre Roll | Valorem Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Galactic Cherry Blossoms (H) | 2pk=2g | 1g Pre Rolls | FairLeaf Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $10 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Pink Venom (H) | 2pk=2g | 1g Pre Rolls | FairLeaf Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $10 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Kandy Vice (H) | 2pk=2g | 1g Pre Rolls | FairLeaf Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $10 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Doob Cube Original Variety Pack | Joints | 1g each | 28pk | half ounce · 28-pack | $70 | $5/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Caramel Haze | 1g Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | The Spice (H) | 1g Cannon | Pre Roll | Cowboy Kush Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Lemon Cherry Gelato (H) | 1g | Pre Roll | High Plains Farm Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Sasquatch Breath (H) | 1g Preroll | DCC Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Banana Puddintain (I) | 1g | Pre-roll | NO.9 Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | The Soap (H) | 1g | Pre Roll | High Plains Farm Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Strawberry Cream Cake (HI) | 1g Preroll | DCC Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Sour Tsunami | CBD:THC | 1g Pre-roll Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Lemonhead Delight (H) | 1g | Pre Roll | High Plains Farm Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Oakstradam OG (I) | 1g | Pre Roll | High Plains Farm Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Frodo Squeeze (H) | 1g Preroll | DCC Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Ground Beef (HI) | 1g | Pre Roll | Green Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Ghost Dawg (I) | 1g | Pre Roll | High Plains Farm Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Gazzurple | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | MAC 1 | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Snow G | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Grape Gas x Dulce De Uva | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Island Cherry (S) | 1 G | Pre-Roll | Valorem Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Ricky's Hash Plant (HI) | 1g Preroll | DCC Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Blueberry Muffin | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Peach Mimosa (HS) | 1g Preroll | DCC Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Doob Cube Micro Sativa Variety Pack | Minis | 0.5g each | 14pk | quarter · 14-pack | $45 | $6.43/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Doob Cube Micro Indica Variety Pack | Minis | 0.5g each | 14pk | quarter · 14-pack | $45 | $6.43/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Electric Pineapple (S) | 1g | Pre Rolls | NEA Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Cartoons & Cereal (H) | 1g | Pre Roll | MAC Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Lamb's Bread | Joints | 1g | gram | $7 | $7/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Honey Banana Zuava (H) | 1g | Pre Roll | Cultivators Classic Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Lemon Fatman | Joint | 1g | gram | $7 | $7/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Bananaconda (H) | 1g Preroll | DCC Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Blaze Berrie (HS) | 1g Preroll Cannon | Cannalive Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | BrrBerry | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Red Velvet Peacemakers (S) | 2g | Pre Roll | Sparq* Pre-rolls | 2 g | $15 | $7.50/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Pink Runtz Peacemakers (H) | 2g | Pre Roll | Sparq Pre-rolls | 2 g | $15 | $7.50/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Warheads Peacemakers (S) | 2g | Pre Roll | Sparq Pre-rolls | 2 g | $15 | $7.50/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Glueberry (H) | 1g | Pre Roll | Trees Co. Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Bleaf Wellness Centre Ware · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |