Cheapest weed in Byram, MS
1,070 Byram menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Byram
See all flower prices →Cheapest right now: The Sipp | AK-47 Pre-Pack - 21 g at River Remedy — $63 ($3 per gram) · 416 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Sipp | AK-47 Pre-Pack - 21 g Flower | each | $63$9030% off | $3/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Kumquat - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Day Farm - Billy Ocean - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Space Station - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: OG Kush Breath - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Tropical Union - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: Cake Fighter - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Delta Bud | Lazy Susan Pre-Pack - 7 g Flower | each | $24.50$3530% off | $3.50/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Byram
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Blue Dream | Cartridge | 2.1g at River Remedy — $21 ($10 per gram) · 239 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Dream | Cartridge | 2.1g Vape Pens | each | $21$3030% off | $10/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Wavelength | Lemon Cake | 1g Amplitude Cart Wavelength Extracts · Vape Pens | each | $19.60$2830% off | $19.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | OG Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $21$3030% off | $21/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | White Widow | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $21$3030% off | $21/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Ghost Train Haze | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $21$3030% off | $21/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Green Crack | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $21$3030% off | $21/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Diablo OG | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $21$3030% off | $21/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bakked | Skywalker OG Cart - 1 g Vape Pens | each | $21$3030% off | $21/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Byram
See all edibles prices →Cheapest right now: Yonder | Spark | Tangerine Gummies - 1500 mg - 30 Pack at River Remedy — $44.80 ($2.99 per 100mg of THC) · 299 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yonder | Spark | Tangerine Gummies - 1500 mg - 30 Pack Edibles | each · 30-pack · 1500mg THC | $44.80$6430% off | $2.99/100mg THC | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | The Sipp | Green Apple Sativa Gummies - 1000 mg - 10 Pack Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $42$6030% off | $4.20/100mg THC | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Sipp | Blackberry Hybrid Gummies - 1000 mg - 10 Pack Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $42$6030% off | $4.20/100mg THC | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | The Sipp | Blue Razz Sleep Gummies - 1000 mg - 10 Pack Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $42$6030% off | $4.20/100mg THC | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | The Sipp | Mango Clarity Gummies - 1000 mg - 10 Pack Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $42$6030% off | $4.20/100mg THC | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | The Sipp | Peach Bliss Gummies - 1000 mg - 10 Pack Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $42$6030% off | $4.20/100mg THC | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | The Sipp | Watermelon Relief Gummies - 1000 mg - 10 Pack Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $42$6030% off | $4.20/100mg THC | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Yonder | Spark | Tangerine Gummies | 1000 mg | 10 Pack | 100mg/ea Yonder · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $44.80$6430% off | $4.48/100mg THC | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Byram
See all concentrates prices →Cheapest right now: Uncle Mac's | Megan Fox Old School Bubble Hash - 1 g at River Remedy — $22.40 ($22.40 per gram) · 44 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uncle Mac's | Megan Fox Old School Bubble Hash - 1 g Concentrates | each | $22.40$3230% off | $22.40/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Big River - Gorilla Milk - Crumble Concentrates | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Honey Farms - Chimera - Shatter Concentrates | gram | $26.25$3525% off | $26.25/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | The Sipp | OG Kush Syringe - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bakked | OG Kush Dabaratus - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | The Sipp | Pie Scream Syringe - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | The Sipp | Slurty Syringe - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | The Sipp | Sour Diesel Syringe - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Byram
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Good Day Farm - Kumquat - Pre-Roll at ROOTDOWN — $5.25 ($5.25 per gram) · 52 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Kumquat - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $5.25$725% off | $5.25/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | The Sipp | AK-47 Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $22.40$3230% off | $6.40/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Day Farm - Heavy Fog - Pre-Roll .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.50$3025% off | $6.43/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | The Sipp | Chineal Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $23.80$3430% off | $6.80/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | The Sipp | Coffee Creamer Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $23.80$3430% off | $6.80/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Marmalade - Pre-Roll .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $24$3225% off | $6.86/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | The Sipp | Megan Fox Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grandi Candy – Pre Roll – 1g The Sipp · Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Byram
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Lion Paw | Sweet Tarts Infused Preroll - 1 g at River Remedy — $11.20 ($11.20 per gram) · 15 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lion Paw | Sweet Tarts Infused Preroll - 1 g Infused Pre-rolls | each | $11.20$1630% off | $11.20/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Futura Haze - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lion Paw | Double D Infused Preroll - 1 g Infused Pre-rolls | each | $11.90$1730% off | $11.90/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lion Paw | Angry Mallard Infused Preroll - 1 g - 2 Pack Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $12.60$1830% off | $12.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cherry Bang Bang | Infused Joints | 1g | 2pk Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $12.60$1830% off | $12.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lion Paw | Fun Dip Infused Preroll - 1 g - 2 Pack Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $12.60$1830% off | $12.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tropicana Cookies | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $12.60$1830% off | $12.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Southern Grown - Frozen Strawberry - Infused Pre-Roll 0.5g - 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.75$1725% off | $12.75/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Byram flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Byram →Discounted items across Byram menus, newest first.
Best dispensaries in Byram →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (5 items at 2 stores) in Byram — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.