Cheapest flower in Byram, MS
Cheapest right now: The Sipp | AK-47 Pre-Pack - 21 g at River Remedy — $63 ($3 per gram)
416 comparable flower listings at 3 Byram dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Sipp | AK-47 Pre-Pack - 21 g Flower | each | $63$9030% off | $3/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Kumquat - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Day Farm - Billy Ocean - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Space Station - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $22.50$3025% off | $3.21/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: OG Kush Breath - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Good Day Farm - Tropical Union - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Big River - Power Flower Lil' Nugz: Cake Fighter - Flower Flower | quarter | $24$3225% off | $3.43/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Delta Bud | Lazy Susan Pre-Pack - 7 g Flower | each | $24.50$3530% off | $3.50/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Good Day Farm - Banana Cream Cake x Jealousy - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Good Day Farm - Comatose - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Good Day Farm - Pinnacle - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Good Day Farm - Side by Side - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $26.25$3525% off | $3.75/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Big River - Power Flower: Stranger Thingz - Tier 2 - Flower 7g (mg/g) Flower | quarter | $28.50$3825% off | $4.07/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Delta Bud | Anarchapulco Gold Pre-Pack - 7 g Flower | each | $28.70$4130% off | $4.10/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Delta Bud | Milk Mustache Pre-Pack - 7 g Flower | each | $29.40$4230% off | $4.20/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Big River - Power Flower: Blue Tooth - Flower 3.5g (mg/g) Flower | eighth | $15$2025% off | $4.29/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lazy Susan | Flower | 7g Delta Bud Company · Flower | quarter | $31.50$4225% off | $4.50/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | AK-47 | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $31.50$4530% off | $4.50/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | The Sipp | Blue Dream Pre-Pack - 14 g Flower | each | $63$9030% off | $4.50/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | The Sipp | AK-47 Pre-Pack - 14 g Flower | each | $63$9030% off | $4.50/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Blue Dream | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $32.20$4630% off | $4.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Megan Fox | Big Buds | 14g The Sipp · Flower | each | $65.80$9430% off | $4.70/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Viper Crumble | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $33.60$4830% off | $4.80/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Megan Fox | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $33.60$4830% off | $4.80/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | The Sipp | Chineal Pre-Pack - 14 g Flower | each | $67.20$9630% off | $4.80/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Southern Greenz - Colombia Gold - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Good Day Farm - Gaschata #01 - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Good Day Farm - Pinnacle - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Good Day Farm - LunaVerse - Popcorn Smalls - Tier 2 - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | ChocoSkunk | Flower | 7G Delta Bud Company · Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Good Day Farm - Spiced Beignet - Popcorn Smalls - Flower Flower | quarter | $33.75$4525% off | $4.82/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blackwater Reserve | 7g | Oreoz Blizard Flower | quarter | $34$4931% off | $4.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Byram · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Gary Burger | Flower | 7G Delta Bud Company · Flower | each | $34.30$4930% off | $4.90/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | The Sipp | Papaya Cake Pre-Pack - 14 g Flower | each | $68.60$9830% off | $4.90/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Kombucha – Flower – 3.5g The Sipp · Flower | each | $17.50$2530% off | $5/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Nana Sandwich | Flower | 7G Delta Bud Company · Flower | each | $35.70$5130% off | $5.10/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Mary's Poppin | Flower | 7g Delta Bud Company · Flower | quarter | $36$4825% off | $5.14/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Diamond Ring - Black Label 7g Big River Cannabis Company · Flower | quarter | $36$4825% off | $5.14/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Big River - Power Flower: Cutthroat Diesel - Flower 3.5g (mg/g) Flower | eighth | $18.75$2525% off | $5.36/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Big River - Power Flower: Gelato 41 - Flower Flower | eighth | $18.75$2525% off | $5.36/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Byram flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Byram price: $7.96 per gram (middle of $5.14–$10.86). That works out to about $27.86 an eighth.
- 99.3% of priced flower listings in Byram publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Byram price data: cheapest weed in Byram, cheap ounces, Byram flower price index, Byram deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.