Cheapest infused pre-rolls in Byram, MS
Cheapest right now: Lion Paw | Sweet Tarts Infused Preroll - 1 g at River Remedy — $11.20 ($11.20 per gram)
15 comparable infused pre-rolls listings at 2 Byram dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lion Paw | Sweet Tarts Infused Preroll - 1 g Infused Pre-rolls | each | $11.20$1630% off | $11.20/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Futura Haze - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lion Paw | Double D Infused Preroll - 1 g Infused Pre-rolls | each | $11.90$1730% off | $11.90/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lion Paw | Angry Mallard Infused Preroll - 1 g - 2 Pack Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $12.60$1830% off | $12.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cherry Bang Bang | Infused Joints | 1g | 2pk Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $12.60$1830% off | $12.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lion Paw | Fun Dip Infused Preroll - 1 g - 2 Pack Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $12.60$1830% off | $12.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tropicana Cookies | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $12.60$1830% off | $12.60/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Southern Grown - Frozen Strawberry - Infused Pre-Roll 0.5g - 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.75$1725% off | $12.75/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | KAVIAR - Grape Treez x Black Runtz - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sativa - Forbidden Love x Runtz Starter | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Indica - James Weed x Chem Cookies | Infused Minis | 0.6g each | 5pk Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | KAVIAR - Fruit Junky x Pot Luck - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | KAVIAR - Orange Runtz x Black Runtz - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Byram · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | cosmic crisp | Infused Joints | 0.7g | 5pk Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $32.20$4630% off | $46/g | River Remedy Byram · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Byram infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Byram price: $12.75 per gram (middle of $11.51–$16.25). That works out to about $44.63 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Byram publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Byram price data: cheapest weed in Byram, cheap ounces, Byram flower price index, Byram deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.