Cheapest infused pre-rolls in Canton, MS
Cheapest right now: Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram)
19 comparable infused pre-rolls listings at 2 Canton dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Blueberry Headband - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $1$1593% off | $1/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Five Points Farms | Bacio Gelato - Kief Infused (Milled) Infused Pre-rolls | quarter | $45 | $6.43/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Power Bar - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Futura Haze - Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | White Out | Infused Joints | 1g Southern Greenz · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Southern Grown - Frozen Strawberry - Infused Pre-Roll 0.5g - 2pk Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12.75$1725% off | $12.75/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Super J's: Grape x Hooch - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Good Day Farm - Super J's: Blueberry x Dosado Sherbet - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Good Day Farm - Super J's: Lemon x Power Bar - Infused Pre-Roll 0.5g - 4pk Infused Pre-rolls | 2 g · 4-pack | $25.50$3425% off | $12.75/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Indica - James Weed x Chem Cookies | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sativa - Forbidden Love x Runtz Starter | Infused Joint | 1.5g Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Indica - James Weed x Chem Cookies | Infused Minis | 0.6g each | 5pk Kaviar MS · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | KAVIAR - Grape Treez x Black Runtz - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | KAVIAR - Orange Runtz x Black Runtz - Infused Pre-Roll Pack - 0.6g 5pk Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $48.75$6525% off | $16.25/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Super Js | Lemon Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Best Mood | King Louie XIII - Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Super Js | OG Kush (Lemon) - Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Super Js | Blueberry Burst (Alpine Fizz) - Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Super J's | Ooze (Grape) Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Canton infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Canton price: $15 per gram (middle of $10.29–$20). That works out to about $52.50 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Canton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Canton price data: cheapest weed in Canton, cheap ounces, Canton flower price index, Canton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.