Cheapest pre-rolls in Canton, MS
Cheapest right now: ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram)
46 comparable pre-rolls listings at 2 Canton dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) Pre-rolls | gram | $1$1292% off | $1/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GDF: Pre-Roll | Lemon Sportiff | Good Day J's | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $5.25$725% off | $5.25/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Day Farm - Marmalade - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $6$825% off | $6/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Alpine Fizz - Pre-Roll 0.7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.50$3025% off | $6.43/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GDF: Pre-Roll | Guava Kitty | Good Day J's | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $6.75$925% off | $6.75/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SGT | Daily Duos | Rosetta Stone | .5g - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25 | $7.14/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kainga | G.G.4 Prerolls | .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $25 | $7.14/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | SGT | Daily Dos | Chocolope Kush Prerolls | .5g - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25 | $7.14/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | SGT | Daily Dos | Cloud Walker Prerolls | .5g - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25 | $7.14/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | SGT | Daily Dos | Peach Breath | .5g - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $25 | $7.14/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Power Bars | Joints | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Good Day Farm - Coup d'etat - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Good Day Farm - Carbon #4 - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | ROOTDOWN - Rancid Root - Pre-Roll 0.35g - 10pk Pre-rolls | eighth · 10-pack | $26.60$3830% off | $7.60/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Good Day Farm - Lemon Cherry Spritz - Pre-Roll 0.3g - 5pk Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $12.75$1725% off | $8.50/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Good Day Farm - Alpine Fizz - Pre-Roll 0.3g - 5pk Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $12.75$1725% off | $8.50/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Shiz Nit | Minis | 0.5g | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $30$4025% off | $8.57/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Southern Sky - Sour Mai Thai - Pre-Roll 0.5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $9$1225% off | $9/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | River Remedy - The Sipp: Project 62 - Pre-Roll 0.3g - 10pk Pre-rolls | 3 g · 10-pack | $28.50$3825% off | $9.50/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | River Remedy - River Rolls: Lemon OG - Pre-Roll 0.7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $33.75$4525% off | $9.64/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | River Remedy - The Sipp: Yea-Y - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Magnolia Cannabis Farm | Mocha Prerolls | .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $35 | $10/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | GDF | Heavy Fog #1 Prerolls | .7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $35 | $10/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | River Remedy - The Sipp: Pink Runtz - Pre-Roll .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $10.50$1425% off | $10.50/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | River Remedy - The Sipp: Lemon OG - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10.50$1425% off | $10.50/g | ROOTDOWN Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | MagHigh | Lazy Lighting Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | GDF: Pre-Roll | Zkittles X Gush Mintz | Good Day J's | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Hippocratic Growth | Danny Pakistani Preroll | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | The Sipp | White Lion Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | The Sipp | Ice Cream Cake Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | The Sipp | Chineal Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Apotha | Peak 112 Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Wellcraft | London Pound Cake | Preroll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Third Day Crop | White Widow Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Peach Gelato Kush | Joints | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | New Altitude Farms | Funeral Inferno Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Best Mood | AONE - Mandarin Cookies Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Best Mood | AONE - Mother Milk Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Best Mood | AONE - Peach Destiny Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Dragon Fire | Neon Blaze Prerolls | .5g - 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | VooDoo Buds Canton Canton · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Canton pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Canton price: $10.25 per gram (middle of $6.95–$12). That works out to about $35.88 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Canton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Canton price data: cheapest weed in Canton, cheap ounces, Canton flower price index, Canton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.