Cheapest pre-rolls in Grenada, MS
Cheapest right now: ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) at ROOTDOWN — $1 ($1 per gram)
52 comparable pre-rolls listings at 2 Grenada dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ROOTDOWN - Papaya DeadHead OG - Pre-Roll 1g (mg/g) Pre-rolls | gram | $1$1292% off | $1/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Kainga Pre-Rolls | Super Boof 3.5g [5 pk] Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.50 | $6.43/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kainga Pre-Rolls | Cap Junky 3.5g [5 pk] Pre-rolls | eighth · 5-pack | $22.50 | $6.43/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Day Farm - Sorbet Haze - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $6.75$925% off | $6.75/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Power Bars | Joints | 1g GOOD DAY FARM · Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Growrite Cannabis Pre-Rolls | Lemon Tree 1g [2 pk] Pre-rolls | gram · 2-pack | $7.50 | $7.50/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Good Day Farm - Carbon #4 - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Good Day Farm - Spiced Beignet - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Good Day Farm - Mango Mintality - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $7.50$1025% off | $7.50/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | ROOTDOWN - Rancid Root - Pre-Roll 0.35g - 10pk Pre-rolls | eighth · 10-pack | $26.60$3830% off | $7.60/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Kainga Pre-Rolls | Apples & Bananas 3.5g [5 pk] Pre-rolls | eighth · 5-pack | $27.50 | $7.86/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Good Day Farm - Lemon Cherry Spritz - Pre-Roll 0.3g - 5pk Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $12.75$1725% off | $8.50/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | San Fernando Valley OG | Minis | 0.5g | 7pk River Remedy · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $31.50$4225% off | $9/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Dragon Fire Farms - Jealousy - Pre-Roll 6pk - Flower Pre-rolls | eighth · 6-pack | $31.50$4225% off | $9/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Dragon Fire Farms - Imagine Dragons - Pre-Roll 6pk - Flower Pre-rolls | eighth · 6-pack | $33.75$4525% off | $9.64/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Dragon Fire Farms - Russian Assassin - Pre-Roll 6pk - Flower Pre-rolls | eighth · 6-pack | $33.75$4525% off | $9.64/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | River Remedy - River Rolls: Papaya Cake - Pre-Roll 0.7g - 5pk Pre-rolls | eighth · 5-pack | $33.75$4525% off | $9.64/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Dragon Fire Farms - Canna Whoop A$$ - Pre-Roll 6pk - Flower Pre-rolls | eighth · 6-pack | $33.75$4525% off | $9.64/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | River Remedy - The Sipp: Yea-Y - Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9.75$1325% off | $9.75/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | The Sipp Pre-Roll | Bobcat 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Wellcraft Pre-Roll | London Pound Cake 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | The Sipp Pre-Rolls | GG #4 1g [2 pk] Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | The Sipp Pre-Roll | Yea-Y 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | The Sipp Pre-Roll | Lantz 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | AONE Pre-Rolls | Fruity Gum 1g [2 pk] Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | AONE Pre-Rolls | Mandarin Cookies 1g [2 pk] Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | The Sipp Pre-Roll | Gelato 41 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | The Sipp Pre-Roll | Blue Dream 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Old River Reserve Pre-Roll | Black Ice 1g Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Best Mood Pre-Rolls | Grandi Guava 1g [2 pk] Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Best Mood Pre-Rolls | Runtz 1g [2 pk] Pre-rolls | gram · 2-pack | $10 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Good Day Farm - Banana Cream Cake x Jealousy - Pre-Roll 0.3g - 5pk Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $15$2025% off | $10/g | ROOTDOWN Grenada · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Dragon Fire Farms Pre-Rolls | Frankenshiz 3.5g [7 pk] Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Best Mood Pre-Rolls | Gross 3.5g [7 pk] Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Best Mood Pre-Rolls | Gorilla Glue 3.5g [7 pk] Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Best Mood Pre-Rolls | Cherry Pop Tart 3.5g [7 pk] Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Best Mood Pre-Rolls | Runtz 3.5g [7 pk] Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Doobie Pre-Rolls | Oreoz 3.5g [7 pk] Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dragon Fire Farms Pre-Rolls | Cold Fire 3.5g [6 pk] Pre-rolls | eighth · 6-pack | $35 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Dragon Fire Farms Pre-Rolls | Canna Whoop A$$ 3.5g [7 pk] Pre-rolls | eighth · 7-pack | $35 | $10/g | The Green Standard Dispensary Grenada · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Grenada pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Grenada price: $10 per gram (middle of $7.50–$11.93). That works out to about $35 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Grenada publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Grenada price data: cheapest weed in Grenada, cheap ounces, Grenada flower price index, Grenada deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.