Cheapest concentrates in Gulfport, MS
Cheapest right now: Smackers | 300mg | Nano Drops at DABBS Cannabis Dispensary — $24 ($2.40 per gram)
125 comparable concentrates listings at 4 Gulfport dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Smackers | 300mg | Nano Drops Concentrates | 3/10 g | $24 | $2.40/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | gruv | Powder Sugar Concentrates | quarter | $55.25$64.3614% off | $7.89/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Big River | 14g | Marshmellow Milk Concentrates | half ounce | $127 | $9.07/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | gruv | Powder Sugar | 3.5 Concentrates | eighth | $33.99$39.6014% off | $9.71/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Southern Sky Brands | 3.5g | Bubba's Gift | Moonrocks Concentrates | eighth | $52 | $14.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Southern Sky Brands | 3.5g | Sunset '98 | Moonrocks Concentrates | eighth | $52 | $14.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Southern Sky Brands | 3.5g | Pineapple Diesel | Moonrocks Concentrates | eighth | $52 | $14.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Southern Sky Brands | 3.5g | Mule Mosa | Moonrocks Concentrates | eighth | $56 | $16/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Belushi's Farm | 3.5g | Cadillac Gelato | Moonrocks Concentrates | eighth | $56 | $16/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Honey Farm | 2.5g | Cheeseberry x Blueberry Diesel | Snow Caps Concentrates | 2.5 g | $41 | $16.40/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Southern Sky | Spaceweed | 1g Moonrocks Concentrates | gram | $21.25$24.7514% off | $21.25/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Lemon OG | Kief | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | gram | $21.25$24.7514% off | $21.25/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Lemon OG | Kief | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | gram | $22 | $22/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Ric Flair Drip | 1g | Wedding Cake | Kief Concentrates | gram | $22$3129% off | $22/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Honey Farm | Sour Diesel Shatter - 1 g Concentrates | each | $24.50$3530% off | $24.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Honey Farm | Chimera Shatter - 1 g Concentrates | each | $24.50$3530% off | $24.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Honey Farm | SGT. Whallon Shatter - 1 g Concentrates | each | $24.50$3530% off | $24.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Big River | Bacio | 3g moonrocks Concentrates | gram | $25.50$29.7114% off | $25.50/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Big River | Ghost Train Haze | 3g moonrocks Concentrates | gram | $25.50$29.7114% off | $25.50/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | The Sipp | Bobcat Syringe - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | The Sipp | Zerealz Syringe - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | The Sipp | Sour Diesel Syringe - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | The Sipp | Slurty Syringe - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | The Sipp | Pie Scream Syringe - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | The Sipp | Blue Dream Syringe - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | The Sipp | OG Kush Syringe - 1 g Concentrates | each | $26.60$3830% off | $26.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | SHC | OZ Kush Cake | RSO Concentrates | gram | $27.29$31.7914% off | $27.29/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Bakked | Zerealz Dabaratus - 1 g Concentrates | each | $28$4030% off | $28/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Uncle Mac's | Pineapple Mojito Old School Bubble Hash - 1 g Concentrates | each | $28$4030% off | $28/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Uncle Mac's | White Lion Old School Bubble Hash - 1 g Concentrates | each | $28$4030% off | $28/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Uncle Mac's | Megan Fox Old School Bubble Hash - 1 g Concentrates | each | $28$4030% off | $28/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Ole Bliss | Kief | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | gram | $29 | $29/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Rove | Pineapple Express Live Resin Concentrates | gram | $29.75$34.6614% off | $29.75/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Rove | Granddaddy Purp Live Resin Concentrates | gram | $29.75$34.6614% off | $29.75/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Southern Sky Brands | Tyson 2.0 | 1g | Pound for Poundcake | Kief Concentrates | gram | $31 | $31/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Southern Sky Brands | 1g | Belushi Sage OG | Kief Concentrates | gram | $31 | $31/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Southern Sky Brands | 1g | The Blues Brothers Mule Fuel | Kief Concentrates | gram | $31 | $31/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Lion Paw | Blueberry Razz Cake Wax - 1 g Concentrates | each | $31.50$4530% off | $31.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Drool | Permanent Marker | 1g Live Resin Concentrates | gram | $33.99$39.6014% off | $33.99/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Drool | Strawberry Cough | 1g Live Resin Concentrates | gram | $33.99$39.6014% off | $33.99/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Gulfport concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Gulfport price: $38.25 per gram (middle of $22–$63.80). That works out to about $133.88 an eighth.
- 96.2% of priced concentrates listings in Gulfport publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Gulfport price data: cheapest weed in Gulfport, cheap ounces, Gulfport flower price index, Gulfport deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.