Cheapest infused pre-rolls in Gulfport, MS
Cheapest right now: SSB | Sage OG | Bubblehash | 5pk Preroll at nar — $11.82 ($7.88 per gram)
15 comparable infused pre-rolls listings at 3 Gulfport dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SSB | Sage OG | Bubblehash | 5pk Preroll Infused Pre-rolls | 1.5 g · 5-pack | $11.82$13.7714% off | $7.88/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Motorbreath | Minis | 0.5g each | 5pk Southern Sky Brands · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21.25$24.7514% off | $8.50/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Five Point Farms | GMO | Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.05$12.8714% off | $11.05/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Five Point Farms | Chem Cookies | Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $11.05$12.8714% off | $11.05/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lion Paw | Strawberry Skrilla Infused Prerolls - 1 g - 2 Pack Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $12.60$1830% off | $12.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Trop Cookies | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | each | $12.60$1830% off | $12.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lion Paw | Fun Dip Infused Preroll - 1 g - 2 Pack Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $12.60$1830% off | $12.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Kaviar | FL x CC Infused Preroll - 3 g - 5 Pack Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $44.80$6430% off | $14.93/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | BEST MOOD 1G INFUSED PRE-ROLL TROPICAL PUNCH Infused Pre-rolls | each | $14.99 | $14.99/g | Dixon Dispensary Gulfport · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | BEST MOOD 1G INFUSED PRE-ROLL BANANA BLOOD CAKE Infused Pre-rolls | each | $14.99 | $14.99/g | Dixon Dispensary Gulfport · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | BEST MOOD 1G INFUSED PRE-ROLL WATERMELON ROOTBEER Infused Pre-rolls | each | $14.99 | $14.99/g | Dixon Dispensary Gulfport · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | BEST MOOD 1G INFUSED PRE-ROLL JEALOUSY Infused Pre-rolls | each | $14.99 | $14.99/g | Dixon Dispensary Gulfport · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | BEST MOOD 1G INFUSED PRE-ROLL BLUE DREAM Infused Pre-rolls | each | $17.99 | $17.99/g | Dixon Dispensary Gulfport · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Angry Mallard Infused Pre-rolls Infused Pre-rolls | each | $19.99 | $19.99/piece | Dixon Dispensary Gulfport · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Trop Cookies Infused Pre-rolls PossumTown Infused Pre-rolls | each | $19.99 | $19.99/piece | Dixon Dispensary Gulfport · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Gulfport infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Gulfport price: $12.60 per gram (middle of $9.01–$14.99). That works out to about $44.10 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Gulfport publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Gulfport price data: cheapest weed in Gulfport, cheap ounces, Gulfport flower price index, Gulfport deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.