Cheapest pre-rolls in Gulfport, MS
Cheapest right now: Strawberry Cough 19 ct pre-rolls at Dixon Dispensary — $70 ($3.68 per piece)
84 comparable pre-rolls listings at 4 Gulfport dispensaries · ranked per piece · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Strawberry Cough 19 ct pre-rolls Pre-rolls | each · 19-pack | $70 | $3.68/piece | Dixon Dispensary Gulfport · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Best Buds | Gary Payton 5pk | 2.5g Pre-rolls Pre-rolls | eighth · 5-pack | $21.25$24.7514% off | $6.07/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Sipp | Gushmints Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $22.40$3230% off | $6.40/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | The Sipp | AK-47 Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $22.40$3230% off | $6.40/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | The Sipp | Chineal Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $23.80$3430% off | $6.80/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Dragon Fire Farms | 1g | Gorilla Fritter | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $7$922% off | $7/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | The Sipp | Blue Dream Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | The Sipp | Bobcat Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | The Sipp | Lantz Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Tropical Lay | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $7$922% off | $7/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | The Sipp | OG Runtz Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | The Sipp | Amarelo Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Sipp | Pie Scream Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | The Sipp | Chineal Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | The Sipp | Yea-Y Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Grandi Candy – Pre Roll – 1g The Sipp · Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | The Sipp | Gelato 41 Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | The Sipp | Megan Fox Preroll - 1 g Pre-rolls | each | $7$1030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | The Sipp | Blue Dream Preroll - 3 g - 10 Pack Pre-rolls | each · 10-pack | $21$3030% off | $7/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Mag High | 7g | Apple Mochi Gelato | 14pk Pre-rolls | quarter · 14-pack | $50$6321% off | $7.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | River Remedy | River Rolls | Carambola Preroll - 3.5 g - 5 Pack Pre-rolls | each · 5-pack | $25.20$3630% off | $7.20/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | The Sipp | GG4 Preroll - 3.5 g - 7 Pack Pre-rolls | each · 7-pack | $25.20$3630% off | $7.20/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | White Lion | Joints | 0.7g | 5pk River Remedy · Pre-rolls | eighth · 5-pack | $26$3321% off | $7.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Mag High | 3.5g | Crescendo | 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $27$3421% off | $7.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | The Sipp | Carambola Preroll - 3 g - 10 Pack Pre-rolls | each · 10-pack | $23.80$3430% off | $7.93/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | The Sipp | Project 62 Preroll - 3 g - 10 Pack Pre-rolls | each · 10-pack | $23.80$3430% off | $7.93/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | The Sipp | Gushmints Preroll - 1 g - 2 Pack Pre-rolls | each · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | The Sipp | Lem OG Preroll - 1 g - 2 Pack Pre-rolls | each · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | The Sipp | Coffee Creamer Preroll - 1 g - 2 Pack Pre-rolls | each · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | The Sipp | Pink Runtz Preroll - 1 g - 2 Pack Pre-rolls | each · 2-pack | $8.40$1230% off | $8.40/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Best Buds | Oreoz 5pk | 2.5g Pre-rolls Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21.25$24.7514% off | $8.50/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Best Buds | Red Velvet Runtz 5pk | 2.5g Pre-rolls Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21.25$24.7514% off | $8.50/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Best Buds | Super Boof 5pk | 2.5g Pre rolls Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21.25$24.7514% off | $8.50/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Best Buds | Golden Sands 5pk | 2.5g Pre-rolls Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21.25$24.7514% off | $8.50/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Best Buds | Jealousy 5pk | 2.5g Pre rolls Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21.25$24.7514% off | $8.50/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Best Buds | Apple Fritter 5pk | 2.5g Pre-rolls Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21.25$24.7514% off | $8.50/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Best Buds | Animal Mints 5pk | 2.5g Pre-rolls Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21.25$24.7514% off | $8.50/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dragon Fire | Holy Smokes | Pre-roll Pre-rolls | gram | $8.51$9.9114% off | $8.51/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dragon Fire | Glue Trap | Pre-roll Pre-rolls | gram | $8.51$9.9114% off | $8.51/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Mag High | 2.5g | Daily Grape | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $22$2821% off | $8.80/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Gulfport pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Gulfport price: $8.90 per gram (middle of $7–$13.60).
- 98.8% of priced pre-rolls listings in Gulfport publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Gulfport price data: cheapest weed in Gulfport, cheap ounces, Gulfport flower price index, Gulfport deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.