Cheapest flower in Gulfport, MS
Cheapest right now: Delta Bud | Laughing Buddha Pre-Pack - 7 g at Lighthouse Cannabis Dispensary — $24.50 ($3.50 per gram)
343 comparable flower listings at 4 Gulfport dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Delta Bud | Laughing Buddha Pre-Pack - 7 g Flower | each | $24.50$3530% off | $3.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Delta Bud | Chocoskunk Pre-Pack - 7 g Flower | each | $24.50$3530% off | $3.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Delta Bud | Lazy Susan Pre-Pack - 7 g Flower | each | $24.50$3530% off | $3.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Kind Life | Garlic Breath Pre-Pack - 14 g Flower | each | $56$8030% off | $4/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kind Life | Punch Breath Pre-Pack - 14 g Flower | each | $56$8030% off | $4/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | The Sipp | AK-47 Pre-Pack - 21 g Flower | each | $84$12030% off | $4/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Delta Bud | Milk Mustache Pre-Pack - 7 g Flower | each | $29.40$4230% off | $4.20/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pharm Grown | Zuper Plushers Flower | quarter | $29.75$34.6614% off | $4.25/g | nar Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | AK-47 | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $31.50$4530% off | $4.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | The Sipp | Coffee Creamer Pre-Pack - 7 g Flower | each | $31.50$4530% off | $4.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Blue Dream | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $32.20$4630% off | $4.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | The Sipp | AK-47 Pre-Pack - 14 g Flower | each | $64.40$9230% off | $4.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Low Key | 7g | Myrcene Series | Stunna Runtz Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Low Key | 7g | Limonene Series | Menage Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Low Key | 7g | Beta-Caryophyllene Series | Pablo's Revenge Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Black Water Reserve | 14g | Oreoz Blizzard Flower | half ounce | $66$8220% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Gary Burger | Flower | 7G Delta Bud Company · Flower | each | $33.60$4830% off | $4.80/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Mimosa | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $33.60$4830% off | $4.80/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Viper Crumble | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $33.60$4830% off | $4.80/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Low Key | 7g | Farnesene Series | Cereoz Flower | quarter | $34$4321% off | $4.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | The Sipp | Papaya Cake Pre-Pack - 14 g Flower | each | $68.60$9830% off | $4.90/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Borneo Bud | Mega Wellness OG Pre-Pack - 3.5 g Flower | each | $17.50$2530% off | $5/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kombucha – Flower – 3.5g The Sipp · Flower | each | $17.50$2530% off | $5/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Low Key | 7g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | quarter | $35$4421% off | $5/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Low Key | 7g | Limonene Series | Cotton Candy Lobster Flower | quarter | $35$4421% off | $5/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Nana Sandwich | Flower | 7G Delta Bud Company · Flower | each | $35.70$5130% off | $5.10/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Blackwater Reserve | 7g | Grape Lobster Flower | quarter | $36$4520% off | $5.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Low Key | 7g | Beta-Caryophyllene Series | Lemozine Flower | quarter | $37$4620% off | $5.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Papaya Cake | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $37.80$5430% off | $5.40/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | The Sipp | Chineal Pre-Pack - 7 g Flower | each | $37.80$5430% off | $5.40/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Black Water Reserve | 7g | Oreoz Blizzard Flower | quarter | $38$4719% off | $5.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Good Weed | Flower | 7g Delta Bud Company · Flower | each | $38.50$5530% off | $5.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Megan Fox | Big Buds | 7g The Sipp · Flower | each | $38.50$5530% off | $5.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Kind Life | Cherry Breath Pre-Pack - 7 g Flower | each | $38.50$5530% off | $5.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | The Sipp | GG4 Pre-Pack - 14 g Flower | each | $77$11030% off | $5.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | The Sipp | Gabana Pre-Pack - 14 g Flower | each | $77$11030% off | $5.50/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Black Water Reserve | 14g | Lemozine Flower | half ounce | $78$9720% off | $5.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Space Mountain Delta Gold | NL x Skunk - 3.5 g Flower | each | $19.60$2830% off | $5.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | The Sipp | Project 62 Pre-Pack - 7 g Flower | each | $39.20$5630% off | $5.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Southern Grown Therapeutics | Free MAC - 7 g Flower | each | $39.20$5630% off | $5.60/g | Lighthouse Cannabis Dispensary Gulfport · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Gulfport flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Gulfport price: $8.29 per gram (middle of $5.50–$10.86). That works out to about $29.01 an eighth.
- 97.2% of priced flower listings in Gulfport publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Gulfport price data: cheapest weed in Gulfport, cheap ounces, Gulfport flower price index, Gulfport deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.