Cheapest weed in Mendenhall, MS
379 Mendenhall menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Mendenhall
See all flower prices →Cheapest right now: Low Key | 14g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard at DABBS Cannabis Dispensary — $58 ($4.14 per gram) · 201 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Low Key | 14g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | half ounce | $58$7219% off | $4.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Black Water Reserve | 14g | Pablo's Revenge Flower | half ounce | $64$8020% off | $4.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Low Key | 7g | Myrcene Series | Stunna Runtz Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Low Key | 7g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Low Key | 7g | Beta-Caryophyllene Series | Pablo's Revenge Flower | quarter | $35$4421% off | $5/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Low Key | 7g | Limonene Series | Cereoz Flower | quarter | $37$4620% off | $5.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Black Water Reserve | 14g | Lemozine Flower | half ounce | $78$9720% off | $5.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Southern Sky | 14g | Punch Breath Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Mendenhall
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Blue Dream | Cartridge | 1g at DABBS Cannabis Dispensary — $46 ($46 per gram) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blue Dream | Cartridge | 1g Southern Sky Brands · Vape Pens | gram | $46 | $46/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | God's Gift | Cartridge | 1g Southern Sky Brands · Vape Pens | gram | $46 | $46/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Purple Punch THC Vape - 1g Southern Sky Brands · Vape Pens | gram | $51 | $51/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mimosa | Disposable | 1g Southern Sky Brands · Vape Pens | gram | $51 | $51/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grapeness | Disposable | 1g Southern Sky Brands · Vape Pens | gram | $51 | $51/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gulfport Gas | Disposable | 1g Drool · Vape Pens | gram | $56 | $56/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Slush Pop | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) ROVE · Vape Pens | gram | $67 | $67/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blue Dream | Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 1.0g (Reload) ROVE · Vape Pens | gram | $67 | $67/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Mendenhall
See all edibles prices →Cheapest right now: Coastal Crop | 1000mg | Attack on Tangie | 20pk at DABBS Cannabis Dispensary — $56 ($5.60 per 100mg of THC) · 168 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coastal Crop | 1000mg | Attack on Tangie | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $56 | $5.60/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Southern Sky Brands | 1500mg | Strawberry Temptations | Gummies | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1500mg THC | $93 | $6.20/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Southern Sky | 1500mg | Watermelon | Gummies | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1500mg THC | $93 | $6.20/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Southern Sky | 1500mg | Mimosa | Gummies | 20pk Edibles | each · 20-pack · 1500mg THC | $93 | $6.20/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | LionPaw | 1000mg | Honey Syringe | Live Resin | 3pk Edibles | each · 3-pack · 1000mg THC | $65 | $6.50/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | LionPaw | 1000mg | Purple Drank | Infused Syrup Edibles | each · 1000mg THC | $65 | $6.50/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Southern Sky Brands | 1000mg | Peach Berry | Terpene Infused Gummies | 10pk Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $67 | $6.70/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Southern Sky Brands | 1000mg | Strawberry Temptation | 10pk Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $67 | $6.70/100mg THC | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Mendenhall flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Mendenhall →Discounted items across Mendenhall menus, newest first.
Best dispensaries in Mendenhall →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.