Cheapest flower in Mendenhall, MS
Cheapest right now: Low Key | 14g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard at DABBS Cannabis Dispensary — $58 ($4.14 per gram)
201 comparable flower listings at 1 Mendenhall dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Low Key | 14g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | half ounce | $58$7219% off | $4.14/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Black Water Reserve | 14g | Pablo's Revenge Flower | half ounce | $64$8020% off | $4.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Low Key | 7g | Myrcene Series | Stunna Runtz Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Low Key | 7g | Farnesene Series | Oreoz Blizzard Flower | quarter | $33$4120% off | $4.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Low Key | 7g | Beta-Caryophyllene Series | Pablo's Revenge Flower | quarter | $35$4421% off | $5/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Low Key | 7g | Limonene Series | Cereoz Flower | quarter | $37$4620% off | $5.29/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Black Water Reserve | 14g | Lemozine Flower | half ounce | $78$9720% off | $5.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Southern Sky | 14g | Punch Breath Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GruV | 14g | Blue Andes Rough Trimmed Smalls Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GruV | 14g | Blueberry Malasada Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Southern Sky Brands | 14g | Buttered Apples Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | GruV | 14g | Caribbean Cookies Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Gruv | 14g | Gelonade | Rough Trimmed Smalls Flower | half ounce | $79$9920% off | $5.64/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pharm Grown | 3.5g | Ice Cream Cake Flower | eighth | $20$2520% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Black Water Reserve | 7g | Menage Flower | quarter | $40$5020% off | $5.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sweet Life Canna | 14g | Halle Berry Flower | half ounce | $82$10320% off | $5.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | TRAPP | 14g | Fiji Sunset Flower | half ounce | $82$10320% off | $5.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sweet Life | 28g | Mandarin Cookies | Smalls Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sweet Life Canna | 28g | Grapes and Cream Flower | ounce | $165$20620% off | $5.89/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Pure MS Farms | 7g | Cousin Eddie Flower | quarter | $42$5219% off | $6/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Pure Michigan | Smalls | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Black Water Reserve | 7g | Lemozine Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blackwater Reserve | 7g | Grape Lobster Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Max Harvest | 7g | Granddaddy Purp Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Max Harvest | 7g | Rainbow Belts 2.0 Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Max Harvest | 7g | Smarties Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Southern Sky Brands | 7g | Ultimate Truffle Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Pure MS Farms | 7g | Galactic Bulge Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Tokyo Snow | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $45$5620% off | $6.43/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Southern Sky | 7g | Black Velvet Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Southern Sky | 7g | Pancakes Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Southern Sky | 7g | Peach Smoothie Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Coastal Crop | 7g | Tropic Sin Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Pharm Grown | 7g | Butter Butt Flower | quarter | $46$5719% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Southern Sky Brands | 7g | Black Razz Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Bahama Blitz | Big Buds | 7g Southern Sky Brands · Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Southern Sky Brands | 7g | Punch Breath Flower | quarter | $46$5821% off | $6.57/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Ric Flair Drip | 7g | Hybrid Flower | quarter | $47$5920% off | $6.71/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Coastal Crop | 3.5g | Gelato Zkittlez Flower | eighth | $24$3020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Honey Banana Refuel - 3.5g Jar Pharm Grown Canna Company · Flower | eighth | $24$3020% off | $6.86/g | DABBS Cannabis Dispensary Mendenhall · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Mendenhall flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Mendenhall price: $9.14 per gram (middle of $6.43–$10.86). That works out to about $31.99 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Mendenhall publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Mendenhall price data: cheapest weed in Mendenhall, cheap ounces, Mendenhall flower price index, Mendenhall deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.