Cheapest weed in Natchez, MS
565 Natchez menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Mississippi city: cheapest weed in Mississippi
Cheapest flower in Natchez
See all flower prices →Cheapest right now: Punch Breath | Flower 14g at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez — $59.50 ($4.25 per gram) · 154 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Punch Breath | Flower 14g Flower | half ounce | $59.50$8530% off | $4.25/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blueberry Sugah | T2 Flower 7g Flower | quarter | $31.50$4530% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bullz Eye #9 | T2 Flower 14g Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grape Lobster | Flower 7g Flower | half ounce | $66.50$9530% off | $4.75/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blueberry Shugah | T3 Flower 3.5g Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gelonade | Flower 3.5g Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gelato 41 - 3.5g Premium Flower - Black Label Big River Cannabis Company · Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Time Change | T5 Flower 3.5g Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Natchez
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Zenco Glass Replacement at The Highest Care Dispensary — $20 ($20 per cartridge) · 164 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenco Glass Replacement Vape Pens | each | $20 | $20/piece | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cookies x Triple OG | Cartridge 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $10.50$1530% off | $21/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pink Nerdz x Rainbow Belts | Cartridge 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $10.50$1530% off | $21/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grape | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $21$3030% off | $21/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 1g Vape Pod - Live Resin - GMOP - 53.45% MidSouth Extracts · Vape Pens | gram | $21$3030% off | $21/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Raspberry | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $21$3030% off | $21/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Strawnana | Cartridge 1g Vape Pens | gram | $21$3030% off | $21/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blue Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Natchez
See all edibles prices →Cheapest right now: Chocolate Pieces - 400mg - Milk Chocolate at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez — $17.50 ($4.38 per 100mg of THC) · 121 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chocolate Pieces - 400mg - Milk Chocolate MidSouth Extracts · Edibles | each · 400mg THC | $17.50$2530% off | $4.38/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Infused Honey Sticks | 1000mg/ea Edibles | each · 1000mg THC | $45.50$6530% off | $4.55/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sunshine OG | Gummies 800mg Edibles | each · 800mg THC | $42$6030% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Jolly Grape | Gummies 800mg Edibles | each · 800mg THC | $42$6030% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bomb Bites | Gummies 1000mg Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gummies - 1000mg - Key Lime Pie MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Chocolate Bar - 1000mg - Milk Chocolate - PB&J MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Chocolate Bar - 1000mg - Strawberry Crunch MidSouth Extracts · Edibles | each · 1000mg THC | $52.50$7530% off | $5.25/100mg THC | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Natchez
See all concentrates prices →Cheapest right now: Skywalker OG Moonrocks 3g at The Highest Care Dispensary — $40 ($13.33 per gram) · 42 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Skywalker OG Moonrocks 3g Concentrates | each | $40 | $13.33/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tahoe OG | Shatter 1g Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Chocolate Skittlez | Shatter 1g Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | MS OG | Shatter 1g Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cheeseberry | Shatter 1g Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | LA Kush Cake | Kief | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | each | $25 | $25/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Platinum Kush Breath | Kief | 1g Southern Sky Brands · Concentrates | each | $25 | $25/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pie Scream | Dab Syringe Concentrates | gram | $28$4030% off | $28/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Natchez
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Star Fruit Skunk | Pre-Roll 2g at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez — $12.60 ($6.30 per gram) · 39 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Star Fruit Skunk | Pre-Roll 2g Pre-rolls | 2 g | $12.60$1830% off | $6.30/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Kumquat | Pre-roll 1g Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Alien Mintz x Permanent Marker | Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $7$1030% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Road Trip - 1g/12pk Pre-Roll - Pablo's Revenge MidSouth Extracts · Pre-rolls | 12 g · 12-pack | $91$13030% off | $7.58/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GG4 | 5pk Pre-roll 3.5g Pre-rolls | eighth · 5-pack | $28$4030% off | $8/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Funeral Inferno | Pre-Roll 3.5g Pre-rolls | eighth | $28$4030% off | $8/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Alien Mintz x Permanent Marker | Pre-Roll Pack 3.5g Pre-rolls | eighth | $28$4030% off | $8/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | EMC | Pre-Roll 1g Pre-rolls | gram | $8.40$1230% off | $8.40/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Natchez
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Cloud Walker | Daily Dose Infused Pre-roll Pack 3.5g 1/2 at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez — $24.50 ($7 per gram) · 40 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cloud Walker | Daily Dose Infused Pre-roll Pack 3.5g 1/2 Infused Pre-rolls | eighth | $24.50$3530% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Zereal Cake | Daily Dose Infused Pre-roll Pack 3.5g 2/2 Infused Pre-rolls | eighth | $24.50$3530% off | $7/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Space Station | Infused Pre-roll 1g Infused Pre-rolls | gram | $10.50$1530% off | $10.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Double Cross | Infused Pre-roll 1g Infused Pre-rolls | gram | $10.50$1530% off | $10.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dosado Sherbet | Infused Pre-roll 1g Infused Pre-rolls | gram | $10.50$1530% off | $10.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lunaverse - Puff Pastry | Infused Pre-roll Pack 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $21$3030% off | $10.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Midtown Haze - Tropical Twist | Infused Pre-roll Pack 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $21$3030% off | $10.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Fun Dip | Infused Pre-Roll 1g Infused Pre-rolls | gram | $11.20$1630% off | $11.20/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Natchez flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Natchez →Discounted items across Natchez menus, newest first.
Best dispensaries in Natchez →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (5 items at 2 stores) in Natchez — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.