Cheapest flower in Natchez, MS
Cheapest right now: Punch Breath | Flower 14g at Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez — $59.50 ($4.25 per gram)
154 comparable flower listings at 2 Natchez dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Mississippi city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Punch Breath | Flower 14g Flower | half ounce | $59.50$8530% off | $4.25/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blueberry Sugah | T2 Flower 7g Flower | quarter | $31.50$4530% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bullz Eye #9 | T2 Flower 14g Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grape Lobster | Flower 7g Flower | half ounce | $66.50$9530% off | $4.75/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blueberry Shugah | T3 Flower 3.5g Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gelonade | Flower 3.5g Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gelato 41 - 3.5g Premium Flower - Black Label Big River Cannabis Company · Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Time Change | T5 Flower 3.5g Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blue Tooth - Black Label Big River Cannabis Company · Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cake Fighter 7g Flower | each | $35 | $5/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Diamond Ring 7g Flower | each | $35 | $5/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Chocoskunk 7g Flower | each | $35 | $5/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Puffinz | 7g Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Stalker Walker | Black Label Flower 7g Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Space Station 7g Flower | each | $35 | $5/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | ChocoSkunk | Flower | 7G Delta Bud Company · Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lazy Susan | Flower | 7g Delta Bud Company · Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Gelato 41 | Flower 7g Flower | quarter | $35$5030% off | $5/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Gary Burger | Flower 7g Flower | quarter | $38.50$5530% off | $5.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | James Runtz | Flower | 7G Delta Bud Company · Flower | quarter | $38.50$5530% off | $5.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Gruntz | Flower 7g Flower | quarter | $38.50$5530% off | $5.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cherry Breath | T2 Flower 7g Flower | quarter | $38.50$5530% off | $5.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Golden Goat | Flower 7g Flower | quarter | $38.50$5530% off | $5.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Peak 112 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Head Banger 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sage OG | Flower 3.5g Flower | eighth | $20$3543% off | $5.71/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cake Fighter 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cutthroat Diesel 3.5g Flower | each | $20 | $5.71/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Planet of the Grapes 7g Flower | each | $40 | $5.71/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Dandy | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Wookie Nookie | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Kush Crasher | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Lemozine | Flower 7g Flower | quarter | $42$6030% off | $6/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Lemonhead Delight Flower | quarter | $42$6030% off | $6/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Fumez 7g Flower | each | $45 | $6.43/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | G4K 7g Flower | each | $45 | $6.43/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | CHIMERA 7G Flower | each | $45 | $6.43/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | AK-47 14g Flower | each | $90 | $6.43/g | The Highest Care Dispensary Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | UFO Creampie | Flower 7g Flower | quarter | $45.50$6530% off | $6.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Permanent Marker | Flower 7g Flower | quarter | $45.50$6530% off | $6.50/g | Star Buds Medical Cannabis Dispensary Natchez Natchez · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Natchez flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Natchez price: $8.21 per gram (middle of $5–$12). That works out to about $28.74 an eighth.
- 96.3% of priced flower listings in Natchez publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Natchez price data: cheapest weed in Natchez, cheap ounces, Natchez flower price index, Natchez deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Mississippi dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.